Pondělí 2. 10.

Měsíc ubývá v Býku. Nechte si ošetřit krk a dekolt. Také masáž zad je v tento čas vhodná. Dbejte na ústní hygienu – navštěvujte zubního lékaře a kloktejte.

Úterý 3. 10.

Luna se v 7.03 přesouvá z Býka do Blíženců. Pokud vás škrábe v krku, uvařte si černý čaj a do něj přidejte med a máslo, zhruba polévkovou lžíci. Nápoj vypijte.

Středa 4. 10.

Měsíc se nachází ve znamení Blíženců. Jsou různá cvičení, která vám pomohou se správným dýcháním. Okysličíte organismus, navíc ho očistíte a zregenerujete.

Čtvrtek 5. 10.

Luna se ve 14.32 přesouvá z Blíženců do znamení Raka. Nyní je správný čas na úklid ve skříních. Pokud máte rodinné rituály, super, pokud ne, nějaké si vymyslete. Jedním z nich by měly být doteky. Zlepšují náladu a dodávají energii a pocit lásky, náklonnosti a radosti. A pokud milovanou osobu obejmete, zaženete vztek a navodí se pocit štěstí a lásky.

Pátek 6. 10.

Měsíc ubývá v Raku. Pečujte o dekolt a poprsí, ale nemyjte si momentálně vlasy, protože by se vám více mastily a tvořily by se lupy. Jezte žluté potraviny!

Sobota 7. 10.

Luna se nachází v Raku. Vhodné je hluboké dýchání do břicha – procvičujete dech, masírujete vnitřní orgány a trávicí ústrojí. To podpoříte rovněž pohybem.

Neděle 8. 10.

Měsíc se přesouvá do znamení Lva v 1.24. Chcete-li posílit imunitní systém, měli byste se více objímat s milovanou osobou nebo zkuste obejmout i sami sebe.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články