Pondělí 20. 3.

Měsíc ubývá v Rybách a dnes začíná astronomické jaro. Pro toto období jsou vhodné reflexní masáže nohou a péče o chodidla. Můžete je masírovat i doma po koupání.

Úterý 21. 3.

Dnes v 18.23 nastává novoluní v Beranu. Nastal čas na změnu, vše staré končí a nové začíná. Dopřejte si sami pro sebe něco, co vám udělá radost a odpočinete si!

Středa 22. 3.

Měsíc dorůstá v Beranu. Mozek spotřebuje více než dvacet procent veškeré energie, kterou potřebuje celé tělo. Pomoci mozku a nervům můžete třeba b-komplexem.

Čtvrtek 23. 3.

Luna se přesouvá z Berana do Býka v 19.42. Každé naše rozhodnutí ovlivní náš další život. Vpusťte do svého života jen lidi, se kterými je vám dobře, se kterými se zasmějete a máte společné cíle. Nemůžete něco změnit v minulosti, ale ani v budoucnosti. Můžete něco změnit nyní, v přítomnosti. Tak se zamyslete, jaká je vaše cesta? Je stejná, nebo jiná?

Pátek 24. 3.

Měsíc se nachází v Býku. Nechte si ošetřit dekolt jemnou masáží. Pokud jste nachlazení a máte dýchací potíže, vypijte zázvorový čaj či šťávu z nastrouhaného zázvoru.

Sobota 25. 3.

Luna dorůstá v Býku. Tradiční čínské cvičení čchi-kung je založeno na správném dechu a proudění čchi po těle. Pomalými pohyby se aktivuje energie v meridiánech.

Neděle 26. 3.

Měsíc se v 1.42 přesouvá do Blíženců. Vyzkoušejte cvičení Stahování nebes. Naberte si energii ze země a z nebes, a vše, co nepotřebujete, pohybem ruky odhoďte pryč.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články