Pondělí 4. 9.

Měsíc ubývá v Býku. Je dobré, když se zaměříte na svůj krk a dekolt. Pokud máte čerstvou mátu, žvýkejte její listy. Působí antibakteriálně, bělí zuby a osvěží dech.

Úterý 5. 9.

Luna se přesouvá do Blíženců ve 22.07. Zajděte si na masáž zad a šíje. Pokud nemáte čas, můžete si ramena uvolnit sami jednoduchými cviky. Zhluboka dýchejte.

Zdroj: Youtube

Středa 6. 9.

Měsíc se nachází v Blížencích. Pečujte pečlivě o ruce, dělají za vás všechnu práci. Dopřejte jim parafínové zábaly, masáž a vhodný krém. Je dobrá i návštěva sauny.

Čtvrtek 7. 9.

Luna ubývá v Blížencích. Když si promačkáte body na dlani a prstech, zbavíte se úzkostí a zmírníte různé bolesti. Prsty protahujte, tahejte za ně, kruťte jimi.

Pátek 8. 9.

Měsíc se v 7.00 přesouvá do Raka. Zařaďte do svého denního programu rodinné rituály – doteky, objetí a pohlazení. Tím se totiž v mozku spustí hormon štěstí.

Sobota 9. 9.

Luna se nachází v Raku. Pečujte o svůj dekolt a poprsí. Nemyjte si ale vlasy, nyní by se vám mastily. Velmi zdravé jsou zelené potraviny, zaměřte se na petrželku.

Neděle 10. 9.

Měsíc ubývá a přesouvá se ze znamení Raka do znamení Lva v 18.36. Myslete na něco hezkého, starosti alespoň na chvíli hoďte za hlavu. Svůj svět si vytváříte sami právě svými myšlenkami, a pokud budou pozitivní, budete se i na své okolí dívat pozitivně. Pokud budou negativní, vaše nálada i vnímání všeho a všech kolem vás bude vypadat jako černá šmouha.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články