V numerologii znamenají andělské číselné sekvence opakující se tři nebo čtyři čísla, například 111 nebo 2222. V běžném životě můžeme tyhle kombinace zaregistrovat obvykle jen na několik málo vteřin. Když se naučíme více naslouchat vlastní intuici, naučíme se prý s anděly komunikovat. Co tedy znamená, když spatříme následující trojice čísel?

000

Nula technicky vzato není číslo. Představuje prázdnotu, ze které vše začalo, a v mnoha duchovních tradicích je to místo, kam se všichni na konci života vrátíme. Jakmile vidíte trojici 000, může to znamenat, že vás andělé žádají, abyste započali změny ve svém životě. Zároveň vás andělé ujišťují, že se nemusíte bát a že vás čeká jejich podpora.

111

Jedničky jsou mistrovské číslo a vidět 111 znamená, že si máte uvědomit, že jakákoli škoda, kterou způsobíte druhým, je v konečném důsledku vaše škoda. Stejně tak kdykoli někomu pomůžete nebo prokážete laskavost, projevujete tím laskavost i sobě. Vidět tuhle trojici jedniček je připomínka toho, že si máte uvědomit právě tohle. Může to také signalizovat nový začátek.

222

Dvojka je číslo rovnováhy. Pokud vidíte 222, vaši andělé vás žádají, abyste se snažili najít sami v sobě rovnováhu. Možná je váš život nevyvážený, možná potřebujete vidět druhou stránku problému. Vidět tuhle trojici může také značit, že máte potenciál změnit něčí život nebo dokonce celý svět. Taky vám může naznačovat, že pomoc už je blízko, zvláště když se potýkáte s problémy.

333

Sekvence trojek 333 je složené z číslice 3, což je božské číslo. Trojky mívají magickou moc, v mnoha kulturách platí, že když něco vyslovíte třikrát, získáte to, po čem toužíte. Pokud vidíte andělskou trojici 333, andělé vás prosí, abyste si v sobě udržovali víru a viděli kouzlo v životě kolem vás. Trojky mohou taky znamenat, že máte vyšší duchovní poslání.

444

Číslo 4 je číslo věcnosti a praktičnosti. Existují 4 hlavní směry, sever, jih, východ a západ a 4 klasické prvky, oheň, vzduch, země a voda. Čtyřka také představuje 2 sady po 2, které lze popsat jako dvě polarity. Symbol kříže, který se nachází v mnoha duchovních tradicích, je také založen na čísle 4. Pokud vidíte 444, dostáváte zprávu o něčem fyzickém a praktickém. Možná je načase proměnit své sny ve skutečnost. Andělské číslo 444 znamená moudrost, odhodlání, bezpečí a také produktivitu.

555

Andělské číslo 555 představuje svobodu. Pokud toto číslo vidíte, andělé vám ukazují, že nějakým způsobem budete osvobozeni. Možná máte právě teď šanci dostat se z nějaké nepříjemné situace, nebo dostanete příležitost svobodně vyjádřit, kým opravdu jste. Andělé vám pětkami dávají také signál, že možná pracujete až moc tvrdě a je načase odpočívat. Může to ale také znamenat, že je čas přijmout změny ve svém životě.

666

Řada věřících, zvláště křesťanů, považuje šestky za velice znepokojivé. Ale není to špatné znamení. V numerologii je šestka číslo rovnováhy a harmonie. Když tedy vidíte sekvenci 666, pravděpodobně to znamená, že musíte obnovit ve svém životě harmonii. Andělé vám možná také říkají, že je asi načase otevřít oči a uznat, že ve vašem životě není vše v pořádku. Může to být i varování před temnotou. Nebojte se ale, 666 je znamení, že se o vás starají vyšší bytosti.

777

Sedmička je považovaná za šťastné číslo. Pokud tedy vidíte sekvenci 777, vaše andělé vám posílají zprávu, že štěstí je už na cestě. Mohou vám ale také naznačovat, že jste na cestě k duchovnímu prozření nebo že byste měli rozvíjet svoje psychické schopnosti. Vidět tři sedmičky je za všech okolností příznivé znamení, protože možná dojde i na zázraky. Andělé vás také můžou tohle zprávou chválit za to, jak jste si v poslední době vedli.

888

Trojice číslic 888 v sobě nese vibrace čísla 8, což je velmi silné číslo. Pokud vidíte 888, andělé vás informují, že byste se měli obnovit vnitřní sílu. Možná v určitých chvílích mlčíte a nerozhodně tápete, ale je načase to změnit a znovu získat svou moc. Může to ale také znamenat, že vás andělé varují, abyste nezapomínali respektovat potřeby druhých a nebyli sobci. Řešíte nějaký problém a vidíte tuhle sekvenci? Pak je to zřejmě ujištění, že máte k dispozici vše, co potřebujete k tomu, abyste problém vyřešili sami.

999

Číslo 9 symbolizuje v numerologii dokončení. Pokud vidíte 999, je to zpráva, že něco ve vašem životě končí a že je čas připravit se na změnu. Může to být cokoli, třeba tápete ve vztahu a nejste si jistí, zda v něm pokračovat, nebo se potřebujete rozhodnout, zda byste neměli dát výpověď. Vidět 999 v těžkých chvílích je signál, že každá změna je součást života a že někdy jsou konce nezbytné. Ovšem taky to znamená, že když zabouchnete jedny dveře, druhé se teprve pak otevřou.

Zdroj: Vlasta.cz/themagichoroscope.com

Související články