Pro vznik a trvání úspěšného dlouhodobého vztahu není pokaždé důležité, aby byli oba partneři kompatibilní úplně ve všem. Naopak, někdy je vztah plný porozumění odsouzen k zániku, kdežto vztah, v němž je spousta třecích ploch, může být úspěšný a trvat roky. Přesto je fajn vědět, co vám daly hvězdy do vínku a na co byste si měli dávat v romantických vztazích pozor.  

Beran

Pokud jste Berani, žijete naplno a aktivně, bez ohledu na to, jak moc je to divoké nebo riskantní. Jste vášniví a snažíte se k tomu povzbuzovat i svého partnera. Jste nekonečný zdroj motivace, energie a nebojácnosti, což váš partner bude vždy bezmezně obdivovat. Lásku projevujete intenzivně a vždy ji budete dávat tomu druhému najevo. Vaše soutěživost udržuje partnery ve střehu.

Býk

Na Býky není snadné zapůsobit. Jste-li Býk, máte vysoké standardy, na kterých musí váš partner tvrdě pracovat, aby ve vašich očích obstál. Jakmile vám ale prokáže oddanost a loajalitu, odměnou jim bude vaše bezpodmínečná láska. Jste také skvělí kuchaři a milujete, když můžete svým blízkým dávat dárky. Jste mistři v mazlení a vaše polibky jsou ty nejněžnější. Když přijde na věc, jste neuvěřitelně tvrdohlaví, zvláště během hádky. A když problém nevyřešíte, dokážete v sobě dlouho držet zášť.

Blíženci

Jako Blíženci moc dobře víte, co říkat, abyste získali důvěru partnera. Jste umělci ve všem, co děláte. Dokážete naplánovat nejzajímavější rande na světě a nikdy nebudete svého partnera nudit, protože jste velmi zábavní. Máte rádi své přátele, povzbuzujete je, aby měli svůj vlastní život, a jste nesmírně inteligentní. Vždy přicházíte s něčím zajímavým, co říct, i proto jsou rozhovory s vámi ve vztahu podstatě sexuální předehrou. Vaše svobodomyslná povaha však může partnera znejistit, protože rychle měníte názory.

Rak

Rak udělá cokoliv, aby se jeho partner cítil milován, v bezpečí a chráněn. Tím, že jste neuvěřitelně empatičtí, dokážete zlepšit náladu svému partnerovi kdykoli, a to i tehdy, když má špatný den nebo mu někdo ublížil. Jste partneři, kteří milují domov a rodinu, proto se neustále snažíte vytvářet klidné místo pro ty, které milujete. Pozor však na změny nálad, které občas máte. Neberte je na lehkou váhu, protože během chvilky se dokážete přehoupnout z radosti do hněvu.

Lev

Pokud jste Lev, pak jste tou nejživější osobou v místnosti a taky silou, se kterou musí ostatní počítat. Vždy k sobě budete hledat někoho, kdo upoutá vaši pozornost. Jakmile ho najdete, zasypete ho náklonností, která je naprosto bezbřehá. Ke svým partnerům se chováte královsky a vždy se budete chlubit jejich úspěchy. S vámi bude mít partner vždy pocit, že je středem vesmíru. Za zavřenými dveřmi však býváte milovníky dramat. Tak si dejte pozor, abyste to nepřehnali.

Panna

Panny jsou ve vztahu těmi, kdo tomu druhému vždy ve všem pomáhají. Ovšem někdy to ale přeháníte, protože jste milovníci detailů a taky máte vysoké požadavky na lidi kolem sebe. Ne všichni ale chtějí, abyste jim naplánovali život od začátku do konce. Na druhou stranu nikdy nezapomenete na žádnou důležitou událost, včetně narozenin, výročí a podobně. Vždy taky děláte všechno pro to, abyste druhým usnadnili život. Hodně o všem přemýšlíte a máte skvělé nápady. Někdy by to ale chtělo, abyste se trošku uvolnili a šli s proudem.

Váhy

Partner ve znamení Váhy nikdy svého partnera nenechá na pochybách, že mu je plně oddán. Jste-li narození v tomto znamení, jste okouzlující, společensky založení a váš partner je hrdý, že je po vašem boku. Jako Váhy ovládáte křehkou rovnováhu mezi extrovertem a citlivým kliďasem, který je nejraději doma.  I proto, že jsou ve vás tyto dvě stránky, patříte k nejpohodovějším partnerům zvěrokruhu. Nesnášíte konflikty, což někdy vede k tomu, že se uchylujete k pasivní agresivitě, abyste prosadili svůj názor.

Štír

Štíři jsou tajemní a vášniví, ve vztahu jsou tedy trvalým zdrojem intenzity a sexu. Vaše tajemná aura je to, co vašeho partnera na vás hned zpočátku přitahovalo. Později to ale může být na škodu. Jako Štír jste definice „jeď, nebo zemři“, a vždy budete dělat bláznivé a nebezpečné věci, pokud to zajistí bezpečí a štěstí vašeho partnera. Vaše vidění světa je fascinující a partnera dokážete díky tomu přenést do úplně jiného světa. Jedinou nevýhodou vaší divoké a vášnivé oddanosti je tendence být ve vztahu majetnický. Na to myslete, uvědomte si, že váš partner není váš majetek.

Střelec

Střelci jako partneři jsou zárukou toho, že život je nikdy nekončící dobrodružství. Slovo nuda jako Střelci neznáte a nikdy vás ani nenapadne, že byste se mohli nudit. Toužíte zažít se svým partnerem nové věci a jste připraveni cestovat po světě. Nikdy se taky nebojíte opustit svou komfortní zónu. Pokud máte vedle sebe partnera, který s vámi rád prozkoumává neznámé věci i místa, jste štěstím bez sebe. Vaše svobodomyslná povaha vás ale někdy nutí odjet někam, kde budete jen sami se sebou.

Kozoroh

Kozorozi jsou jako partneři velmi ambiciózní, podobně jako v práci. I tam mají vysoké cíle a jsou ochotni pro ně obětovat cokoli. Pokud jste narození v tomto znamení, budete mít neustále touhu pomáhat svému partnerovi dosáhnout jeho cílů. Být s vámi vede k tomu, že se z vašeho partnera stane dokonalejší a zodpovědnější osoba. Máte nostalgickou a romantickou představu o lásce, která partnera doslova přenese do doby, kdy byly rytířské hodnoty jako čest, oddanost a věrnost na prvním místě. Bohužel jste workoholici, takže se snažte, abyste nezapomínali na rodinu.

Vodnář

Jste-li Vodnář, pak dáváte partnerovi pocit, že chodí s nějakým bájným tvorem. Jste totiž tak jedineční, takže váš partner ví, že nikdy nikoho takového nenajde. Jste okouzlující, veselí a víte, jak na svého partnera zapůsobit. Nejenže jste společenským motýlem (podobně jako Blíženci), ale jste také obrovským zdrojem fascinujících nápadů a studnicí nejrůznějších znalostí. Pro svého partnera budete vždy tím nejlepším celoživotním učitelem. Jen si dejte pozor na to, že nemáte patent na pravdu. I Vodnář se někdy splete.

Ryby

Ryby jako partneři jsou doslova jako ze snu nebo pohádky. Nikdy nejste pevně ukotvení v realitě a do partnerského života vkládáte notnou dávku fantazie, které se obvykle partner nemůže nabažit. Jste-li narození v tomto znamení, jste laskaví, citliví a váš partner si může být jistý, že s vámi může o čemkoli mluvit a vy ho pochopíte. S otevřenou myslí a širokým srdcem budete povzbuzovat partnera k růstu, změně a zkoumání. Někdy býváte ale zapomnětliví a snadno se necháte rozptýlit, takže odpovědnost pak leží na partnerovi.

Zdroj: Vlasta.cz elitedaily.com

Související články