Beran

21. 3. – 20. 4.

Prosinec otevírá v bílé vánici Beranům dveře, které je dovedou k hořícímu krbu vnitřní vášně. Vliv Marsu ve Střelci přináší energii, která podporuje optimistický pohled na svět. Vánoce budou přát i obnově starých vztahů. Beránci mohou očekávat štěstí v srdečních záležitostech. Chladný měsíc paradoxně zažehne oheň nových milostných kapitol. Lidé v tomto znamení budou postaveni před různé výzvy, rozhodovat by se však měli opatrně a s rozmyslem.

Zdroj: Youtube

Býk

21. 4. - 21. 5.

Po náročných výzvách předchozího měsíce vám přinese prosinec trochu zaslouženého klidu. Venuše ve Štíru ovlivňuje vaše vztahy a přináší také možnost hlubšího porozumění. Nebojte se riskovat, rozšiřujte si obzory, láska číhá všude. Otevřete svá srdce a oddejte se svým citům. Navzdory možným potížím je vhodný čas prozkoumat své emoce do hloubky a vybudovat silnější pouta.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Blíženci budou v prosinci pociťovat disharmonii, kterou způsobí vliv Ryb a Střelce. Pocit, že se ocitli ve slepé uličce, je přiměje k rozhodným krokům. Je důležité myslet pozitivně a zaměřit se na příležitosti, které přinášejí trvalou hodnotu. Čelit budete tento měsíc velkým výzvám. Důležité je zůstat optimistickými a hledat způsoby, jak konflikty vyřešit. Váš nový přístup v milostném životě přinese pozitivní výsledky.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Během prosince se Rakům budou rozvíjet jejich vztahy, zejména díky tranzitu Venuše ve Štíru. Realizujte proto své plány a nepropásněte nabízené příležitosti. Změny v milostném životě vám konečně přinesou spokojenost. Prostor bude také pro překonávání vlastních výzev. Kdy jindy než teď, na závěr rok, je vhodná doba k dotažení všech svých závazků a předsevzetí.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Lvi budou v prosinci díky pozitivní energii Marsu a Slunce doslova zářit. Mohou však čelit i nepříjemnostem kvůli Uranu a Jupiteru v Býku. Je důležité, aby se zaměřili na to, co jim přináší radost a uspokojení. Následujte svůj vnitřní oheň a oddejte se vášnivým milostným dobrodružstvím. V prosinci budete mít čas vytvořit si nezapomenutelné okamžiky a představit svou autentickou povahu.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Panny se budou ve svých vztazích cítit pohodlně díky vlivu Býka, Kozoroha a Štíra. Nicméně může vzniknout i období napětí kvůli nesouladu Střelce a Saturnu v Rybách. Pochopení situace a překonání překážek bude pro Panny zásadní. Posune je to o významný krok kupředu a ovlivní to jejich citový růst. Díky tomu vybudují pevné stabilní základy ve svém milostném životě.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Díky vlivu Venuše ve Štíru se ocitnete v centru pozornosti. Otevřete se milostným příležitostem, kterých bude v prosinci opravdu dost. Nezadané Váhy by se mohly dokonce na první pohled zamilovat. Prosinec je romantickým obdobím, kdy můžete vyjádřit své vášnivé city. Riskování a citová upřímnost přinesou do vašeho milostného života pozitivní změny.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Štíři budou uprostřed padajících vloček hledat hluboký citový vztah. Vydají se na průzkum své intimity a upřímnosti ve vztazích. To jim otevře nové dimenze lásky. Klíčem k úspěchu je udržet si otevřené srdce a naslouchat mu. Pokuste se otevřít své vlastní zranitelnosti. Naučíte se tak mnoho nového. Snažte se pochopit potřeby partnera. Prohloubí to váš vztah, bude mít pak větší šanci přetrvat i do budoucna.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Střelci budou jako vždy hledat v lásce svobodu i dobrodružství. Bránit jim v tom bude přítomnost Saturnu. Je důležité, aby se tento měsíc vyhnuli nátlaku a rozhodli se sami, co jim skutečně vyhovuje. Pokud budou Střelci sami k sobě pravdiví, dočkají se upevnění a vývoje ve svých vztazích. Navzdory všem překážkám si zachovají otevřenou mysl a optimismus. Díky tomu se mohou těšit na velmi zajímavé milostné zážitky.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Kozorozi si v zimě vybudují ve vztazích pevné základy. Porozumění partnerovi a společné plánování budoucnosti budou klíčem k vývoji a prohloubení vašeho vztahu. Prosinec je ideálním obdobím pro hluboké zamyšlení nad cestou vaší lásky. Kozorozi by si měli udělat čas na přemýšlení a stanovení si jasných cílů ve svých vztazích. Budování pevných základů přinese vztahu dlouhodobé štěstí a stabilitu.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Vodnáři budou v posledním měsíci tohoto roku usilovat o citovou svobodu. Důležité je stanovení hranic mezi nezávislostí a intimitou. Zajímavé příležitosti se otevírají nezadaným jedincům. Následujte svou intuici a otevřete se novým milostným zážitkům. V prosinci je čas naslouchat vlastním citovým potřebám a budovat opravdové láskyplné vztahy.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Ryby, pocítíte něhu vánoční romantiky. Zaměřte se na harmonické propojení s partnerem v klidném prostředí. Nezadané Ryby mohou objevit v chladných prosincových vodách příležitost k navázání hlubšího milostného vztahu. Najděte si čas na citové propojení a budování svých intimních vztahů. Budete mít příležitost na velmi romantická gesta, tak se nebojte vyjadřovat něžné city.

Zdroj: vlasta.cz, citymagazine.si

Související články