Říjen bude měsícem zlomů a zajímavých změn. Měnit se bude příroda i náš milostný život. Otevře se nová životní kapitola, která přinese svěží pohled svět a nové možnosti v oblasti lásky. Planety nás vyzývají, abychom se podívali hlouběji do svého nitra, a vedou nás k rozpoznání našich snů a tužeb. Jsme v lásce na správné cestě? A co můžeme udělat pro zlepšení vztahů nebo pro nalezení nových, které nám přinesou štěstí? 

Zdroj: Youtube

Beran (21. března – 19. dubna)

Berani, říjen pro vás bude obdobím vášně a energie, což se projeví v milostných vztazích. Vaše přímost a upřímnost budou přitažlivé, ale dejte si pozor, abyste ve vztazích nebyli příliš soutěživí. Hledejte soulad a harmonii. Naslouchejte a snažte se najít rovnováhu mezi svými přáními a potřebami partnera.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci, láska pro vás bude v říjnu spojena s hledáním stability a jistoty. Budete cítit potřebu budovat pevné základy a upevňovat své vztahy. Vaší silnou stránkou bude věrnost a spolehlivost, proto se věnujte prohlubování intimity s partnerem. Nezadaným Býkům toto období přinese příležitosti k navázání nových stabilních vztahů.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci budou tento měsíc mimořádně komunikativní a společenští. Budou okouzlovat okolí svým charismatem a přitahovat pozornost. Klíčová pro ně bude komunikace. To znamená, že by si měli promluvit s partnerem o svých pocitech, potřebách a očekáváních. Nezadané Blížence čeká období zamilovanosti s novým objektem.

Rak (21. června – 22. července)

Pro Raky bude tento měsíc na prvním místě láska a rodina. Díky své citlivé povaze budou mít potřebu pečovat o své blízké. Neměli by však zapomenout ani na intimnosti, po kterých partner touží, i když to možná neřekne napřímo. Nezadané Raky čeká období atraktivity a přitažlivosti pro lidi, kteří ocení jejich citovou hloubku.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi, čeká vás období zábavy, legrace a romantiky. Bude z vás zářit sebevědomí a charisma, které přitáhnou pozornost vašeho partnera. Vyrazte na romantický výlet, bavte se na společenských akcích a dopřejte si spontánní chvíle. Pro nezadané je to období, kdy budou moci navázat romantické vztahy plné vášně a zábavy.

Panna (23. srpna – 22. září)

Láska Pannám pomůže v porozumění a komunikaci. V tomto období budou ve svých vztazích více analytické a starostlivé. Komunikujte s partnerem, vyjadřujte své myšlenky a snažte se případné konflikty řešit s rozvahou a pochopením. Najděte ve svém vztahu harmonii a stabilitu. Nezadané Panny mohou navázat hluboké a intelektuálně zajímavé známosti.

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy budou v říjnu vyzařovat šarm a nezaměnitelnou přitažlivost. Budou hvězdou ve společnosti, což jim pomůže zaujmout někoho velmi zajímavého. V milostných vztazích budou hledat harmonii a rovnováhu. Váhy, buďte upřímné ve vyjadřování svých pocitů a očekávání. Nezadané čeká období, kdy budou přitahovány potenciálními partnery, kteří ocení jejich vnitřní i vnější krásu.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Láska bude tento měsíc pro Štíry plná intenzivní vášně. S partnerem se ponoříte do zkoumání hlubin svých emocí. Ve vztazích budete chtít vědět, na čem jste. Budete velice romantičtí a vášniví, ale pozor na žárlivost. Nezadané Štíry čeká období vzplanutí a hlubokých citů.

Střelec (22. listopad – 21. prosinec)

Vztahy Střelců mohou v říjnu růst a vyvíjet se. Budete hledat nové zkušenosti s láskou. Uvědomte si, co ve skutečnosti od vztahu chcete. Buďte otevření novým zkušenostem a příležitostem k osobnímu růstu. Pro nezadané Střelce nastává období poznávání nových lidí a potenciálních partnerů.

Kozoroh (22. prosinec – 19. leden)

Láska bude tento měsíc souviset s kariérou. Ve vztazích se snažte posunout o další krok kupředu. Snažte se být zodpovědnými a spolehlivými protějšky. Navzdory náročnému životnímu tempu se snažte najít si čas na svého partnera. Nezadané Kozorohy čeká konečně láska a vážná známost.

Vodnář (20. leden – 18. únor)

V lásce budete mít zájem o hlubší spojení a duchovní růst. Pokuste se lépe porozumět svému spojení s partnerem. Věnujte se duchovnímu rozvoji a vyjádření své jedinečnosti. Nezadané Vodnáře čeká období, kdy se setkají se zajímavými inspirativními lidmi, kteří jim pomohou v seberozvoji.

Ryby (19. únor – 20. březen)

Ryby budou tento měsíc v lásce mimořádně emocionální a intuitivní. Naslouchejte své vnitřní moudrosti a projevujte své emoce. Ponořte se do svých snů a dejte romantice volnost se projevit. Plánujte s partnerem svoje společné cíle do budoucna. Pro nezadané Ryby je to období, kdy budou moci navázat hluboké a duchovně obohacující vztahy.

Zdroj: vlasta.cz citymagizine.si 

Související články