Práci v životě potřebuje každý z nás. Pokud nemáme práci, nemůžeme platit účty, nakupovat nebo jezdit na výlety a dovolené. Někdy však se svým zaměstnáním nejsme spokojení a přemýšlíme o změně. Pojďme se podívat na profese, které se hodí k jednotlivým znamením. Co nám říkají hvězdy a horoskop?

Zdroj: Youtube

Beran

Beran je tvrdohlavé znamení, které si vždy jde za svým. Jedná se o vůdce, pro něhož se hodí i stejná pozice. Lidé narození v tomto znamení se hodí na práci hasiče, umělce, majitele firmy, úředníka nebo vedoucího pracovníka.

Býk

Býci bývají velmi tvrdohlaví a jen těžko vycházejí s ostatními lidmi. Mají rádi smyslové prožitky a rádi se zabývají kreativní prací. Lidé narození v tomto znamení mají velkou šanci uspět tam, kde si přejí. Jsou vizionáři a vhodné pozice pro ně jsou umělec, podnikatel, módní návrhář, finanční poradce, marketingový pracovník.

Blíženci

Lidé narození v tomto znamení se dokážou přizpůsobit téměř každé situaci. Nevyhledávají konflikty a většinou udělají to, co se jim řekne. Blíženci nejsou sobečtí a snaží se pomáhat druhým lidem. Proto se pro ně hodí práce vypravěče, spisovatele, novináře, redaktora nebo pracovníka v reklamě.

Rak

Raci bývají citliví, umějí se vžít do druhých lidí a velmi často se snaží pečovat o své blízké. Mají to v sobě a přijde jim to přirozené. Ideální práce pro toto znamení je například gynekolog, učitel, životní kouč, kuchař, motivační řečník.

Lev

Lvi jsou lidé, kteří se ničeho nebojí. Mají rádi výzvy a doufají, že se se svou bojovností dokážou dostat až na vrchol. Rádi dělají radost druhým a nemají rádi, pokud se někdo trápí. Lidé narození v tomto znamení se hodí na práci performera, ilustrátora, herce, hudebníka nebo modelky.

Panna

Panny bývají obětavé, mírumilovné a velmi klidné. Nemají rády konflikty a hádky. Vždy se snaží, aby všichni v jejich okolí byli dobře naladění a nic je netrápilo. Panny navíc mají velmi dobrý vyjednávací talent. Dokážou se stát všestranným pomocníkem na pracovišti a nikdy nikoho neodmítnou. Lidé narození v tomto znamení se hodí na práci detektiva, analytika, chirurga nebo psychologa.

Váhy

Váhy jsou profesionálové tělem i duší. Dokážou oddělit svůj soukromý život od toho pracovního a nikdy na sobě nedají znát, že je něco trápí. Jenže i vám, milé Váhy, hrozí to, že se kvůli vysokému pracovnímu tempu stanete workoholikem. A jaké je vhodné povolání právě pro vás? Hodíte se na práci realitního makléře, soudce, právníka nebo umělce. Vidíte se v tom?

Štír

Milí Štíři, i pro vás máme seznam pracovních pozic ideálních pro vás. O Štírech je známo, že se jedná o jedno z nejtajnůstkářštějších znamení zvěrokruhu vůbec. Dokážete být pro druhé lidi dobrou vrbou. Hodíte se na jednatele, vědce, vyšetřovatele či lékaře.

Střelec

Říká se, že Střelci střílí od boku. Ne vždy tomu tak je, a právě proto se tito lidé hodí na náročné pozice. Vaší předností je především bezstarostný přístup a objektivní myšlení. Nikdy se nenecháte strhnout davem a rádi děláte věci po svém. Jste zodpovědní a máte smysl pro detail. Vhodná pracovní pozice pro vaše znamení je například pilot, vydavatel, komik nebo profesor na univerzitě.

Kozoroh

Máte rádi přesně daná pravidla, která se následně snažíte dodržovat. Zároveň však očekáváte, že tato pravidla budou dodržovat i ostatní, ale toho pokaždé nedocílíte. Umíte se však postavit na obě strany a být objektivní. Hodíte se na práci soudce, klenotníka, psychiatra nebo sociálního pracovníka.

Vodnář

Vodnáři jsou lidé, kteří na první pohled vypadají tak trochu záhadně. Ale právě tito lidé umějí pomáhat tam, kde je třeba. Jsou nadaní a dokážou číst mezi řádky. Pro vaše hvězdné znamení se hodí práce astrologa, analytika, vynálezce, grafika nebo bezpečnostního pracovníka.

Ryby

A posledním znamením zvěrokruhu, na které se nesmí zapomenout, jsou Ryby. Ryby jsou empatické a nadané. Dokážou se vcítit do druhého člověka a snaží se mu vždy pomoci. Ryby jsou odvážné a rádi dělají věci pro druhé. Hodí se k nim práce filantropa, filmaře, fotografa, knihovníka nebo zdravotní sestry či bratra.

Zdroje: Vlasta.cz, Astrotalk, StyleCaster, StarInsider

Související články