Vangelija Pandeva Dimitrova-Gušterova je známá spíše jako Baba Vanga. Narodila se v malé bulharské vesnici v roce 1911. Schopnost vidět do budoucna však neměla odmalička, jak se někteří domnívali. Tuto magickou dovednost získala až v době, kdy přežila silnou bouři, při níž jí létající písek a prach poškodil oči a přišla o zrak. V té době jí bylo pouhých 14 let.

Od té doby psala a předpovídala události současné i budoucí a lidé k ní chodili a ptali se, co je čeká. Přestože je otázka, zda jejím proroctvím máme věřit, či nikoliv, stala se díky nim celosvětově známou a vyhledávanou.

Zdroj: Youtube

Co nás čeká v roce 2024

Podle Baby Vangy bude rok 2024 přelomový, a to ve všech směrech. Zároveň se musíme připravit na světové tragédie, povodně, ničivé živly a jiné klimatické změny, které nás budou ohrožovat na životě. Předpovídá také velkou ekonomickou krizi a krach světové ekonomiky, především ve Spojených státech, kde si vysoce postavení politici údajně neumějí představit, co je to, třít bídu s nouzí.

Nastanou však také velké pokroky, a to v pozitivním slova smyslu. V odvětví současné medicíny podle věštkyně vědci objeví kombinaci léků, která účinně léčí rakovinu a Alzheimerovu chorobu. Lidé se tak prý začnou konečně uzdravovat.

Přijdou velké události

Podle předpovědí známé jasnovidky má být rok 2024 také osudným rokem pro ruského prezidenta. Na Vladimira Putina má být dle jejího proroctví spáchán atentát někým z jeho vlastních řad, což způsobí obrovskou vlnu problémů. Putin totiž lidem ve svém okolí slepě důvěřuje a jeho společník to moc dobře ví. Pokud jde o Evropu, měli bychom se připravit na teroristické útoky ze strany Islámského státu.

Tím to ale nekončí. Baba Vanga předpověděla i návrat Donalda Trumpa do čela Spojených států amerických. Dlouho si však své znovuzvolení neužije. Podle všeho ho čekají vážné zdravotní komplikace, které by ho postu prezidenta mohly zbavit. Následně by ho na postu prezidenta měl opět vystřídat Joe Biden.

Proroctví pro rok 2024 v kostce

  • Zprávy z vesmíru: V roce 2024 se lidé konečně dočkají prvního kontaktu s mimozemšťany.
  • Drak na obzoru: Baba Vanga předpověděla, že vládu převezme silný a mocný drak. Může to být nová světová velmoc nebo umělá inteligence, Baba Vanga tohoto draka blíže nespecifikovala.
  • Trump a jeho nemoc: Donald Trump se opět dostane k moci, protože oznámil svou opětovnou kandidaturu na prezidenta, ale postihne ho nemoc. Ta bude podle Baby Vangy nevyléčitelná.
  • Putin v nebezpečí a potíže v Evropě: Předpovídá se snaha o svržení ruského vládce Vladimira Putina někým z jeho blízkých pracovníků. A Evropa bude čelit teroristickým útokům.
  • Změna klimatu: V důsledku globálního oteplování mohou následovat katastrofální povětrnostní podmínky a přírodní katastrofy.
  • Léčba rakoviny: V roce 2024 mohou vědci objevit lék na rakovinu. To by byl skutečně revoluční průlom.
  • Kybernetické útoky: Kybernetické hrozby se stanou realitou.
  • Evropská hospodářská krize: Evropa může čelit hospodářské krizi, která ovlivní globální ekonomiku.
  • Pokrok v medicíně: Ve světě medicíny se mohou objevit nové léčebné postupy a terapie.
  • Kvantové počítače: Kvantové počítače zažijí průlom, který změní naše chápání technologií.

Zdroje: Vlasta.cz, Mirror.uk, history.com, NY Post

Související články