Valentýnský horoskop: Rakům prospěje sauna, Blíženci by měli vsadit na romantiku

Ivana Ašenbrenerová | 13. 2. 2023

Ať už jste zadaní, nebo jste někoho potkali zrovna nedávno, je důležité si uvědomit, že den svatého Valentýna není jen o romantice a motýlech v břiše, ale taky o lásce, kterou už ve svém životě máte. Bez ohledu na to, v jaké situaci se nacházíte, 14. únor bude díky vesmíru nezapomenutelný.

Beran

Berani, dnešek pro vás může být tím, čím chcete, aby byl. Planeta Venuše bude na vaší straně a budete se cítit jako společenský motýl. Jste-li zadaní, pozvěte svou drahou polovičku na rande někam do nějaké nóbl restaurace nebo si zajděte na karaoke večírek. Pokud jste single, neseďte doma a běžte někam ven, kde máte jedinečnou šanci někoho potkat.

Zdroj: Youtube

Býk

Nejlepší způsob, jak zajistit, aby se Býci cítili výjimečně, je strávit s nimi čas o samotě u nich doma. Když budete na gauči s partnerem sledovat oblíbené filmy na Netflixu, budou si vás vážit i za tohle úsilí. Býci by pak mohli udělat radost svému partnerovi tím, že jim uvaří sami večeři a pustí jim k tomu nějakou hudbu. Ideální kombinace pro zadané a posílení jejich vztahu. Single Býci mohou vyrazit na lov jedině v případě, že hledají vážný vztah, nikoli flirt.

Horoskop podle indické astrologie: Možná jste Břitva, Koňská hlava nebo Vagina
Horoskopy

Horoskop podle indické astrologie: Možná jste Břitva, Koňská hlava nebo Vagina

Blíženci

Toto znamení je především o pocitech. Blíženci milují romantiku a romantická gesta. Máte-li partnera či partnerku v tomto znamení, pozvěte je do jejich oblíbené kavárny nebo do míst, která podněcují jejich kreativitu. Keramické dílny, taneční kurz či kino, cokoli podobného jim udělá radost. Blíženci by pak měli své partnery vzít na výlet nebo objednat noc v hotelu s výhledem na řeku. Změna prostředí udělá divy, zvláště v případě dlouhodobých vztahů.

Rak

Raci jsou milovníci rodiny a domova. Největší radost jim udělá společná návštěva stand-up comedy show, a zatímco se budete smát společným vtipům, umožní vám to uvědomit si, proč spolu vlastně jste. Rakům a jejich parterům prospěje masáž nebo sauna, kde mohou vypustit stres a posílit tím svůj vztah. Nezadaní Raci by konečně mělo projevit svoje city, a nemlčet. Kdo nic nezkusím, nic nezíská.

Prožívání, city a inspirace podle Numerologie: Možná jste netýkavka
Horoskopy

Prožívání, city a inspirace podle Numerologie: Možná jste netýkavka

Lev

Lvi se dnes musí cítit výjimečně. Je třeba jim připomenout, že jsou tím nejzvláštnějším a nejzajímavějším člověkem na světě. Koncert nebo večeře při svíčkách. Dejte jim pocit, že na nich záleží, a dostanete od nich dvojnásobnou lásku. Nezadaní Lvi mají šanci najít někoho, kdo je ochoten vás zbožňovat. Lvi, kteří to myslí s partnerem vážně, by se mohli dnes rozhoupat a pořídit mu prsten. Klidně zásnubní.

Panna

Není to tak, že by se Panny vyhýbaly Valentýnu, jen jsou prostě zaneprázdněné osobními a profesními záležitostmi. Zadané Panny přitahuje někdo jiný a bouřlivé fantazie, kterým by ale neměly podlehnout. Pannám rozhodně zlepšíte den, když jim koupíte nějakou knihu nebo jim upečete něco sladkého.

Jak jste na tom s empatií, vášní a dovednostmi podle numerologie
Horoskopy

Jak jste na tom s empatií, vášní a dovednostmi podle numerologie

Váhy

Váhy milují extravagantní gesta. Romantická večeře v drahé restauraci nebo den strávený společnými nákupy. Víno, dobré jídlo a intelektuální rozhovory, to je to, co právě dnes Váhy potřebují. Pokud sní o výjimečné osobě, možnosti jsou otevřené a je možné, že právě dnes někoho potkají.

Štír

Dnešek je vhodný den na posílení intimity, a především pak vášně. Ohnivý Mars rozžhaví jejich osmý dům intimity a vášeň je téměř nevyhnutelná. Když přemýšlí Štíři o Valentýnu, vždy se jim vybaví vášeň. Nedokážou totiž oddělit emoce od vášně, proto tento den pro ně bude o lásce i vášni. Milostná poezie, hudba, milostný mail – to jsou způsoby, jakým pravděpodobně sdělí své pocity. Měli by si ale dát pozor, mohou se dnes dočkat i zklamání.

Numerologie: Vypočítejte si své číslo osudu nebo podle něj odhadněte partnera
Horoskopy

Numerologie: Vypočítejte si své číslo osudu nebo podle něj odhadněte partnera

Střelec

Střelci jsou dobrodruzi zvěrokruhu, kteří se dokážou zamilovat během sekundy. Pokud nejsou zadaní, dnes určitě potkají někoho, kdo si najde cestu k jejich srdci. Zadaní Střelci mohou strávit večer pod dekou s oblíbeným popcornem nebo noční procházkou městem, kdy si budou povídat s partnerem o čemkoli. Střelce dnes čeká den plný vzrušení.

Kozoroh

Kozorozi jsou praktičtí, racionální a pragmatici. Jsou to také workoholici zvěrokruhu. Nepotěší se dárky ani květiny, neradi se oddávají veřejným romantickým „předehrám“. Láska je pro ně soukromou emocí, kterou sdílejí jen se svými blízkými. Dnešní den pro ně bude úspěšný, nezadaní najdou pravou lásku. A zadaní si konečně udělají čas sami na sebe a na své partnery. Praktičtí Kozorozi by měli naplánovat něco efektního, co jejich partnery okouzlí.

Dieta podle znamení zvěrokruhu: Takhle zhubnou Berani, Lvi a Střelci
Horoskopy

Dieta podle znamení zvěrokruhu: Takhle zhubnou Berani, Lvi a Střelci

Vodnář

Vodnáři nejsou velcí romantici, a nevyjadřují své city otevřeně. Jsou velmi soukromí a mají raději racionalitu než romantická gesta. Jako vzdušené znamení jsou ale společenští a rádi se seznamují s novými lidmi. Milují taky kreativitu a nekonvenční způsoby. Valentýn je tedy ideální příležitost, jak vyjádřit lásku originálním způsobem, nebo se setkat s přáteli a rodinou. Vodnáři oslavují lásku po celý rok, neomezují ji jen na jeden den. Dnes ale mohou najít pravou lásku, pokud ji ještě nepotkali.

Ryby

Ryby raději dávají, než berou. Mají nejštědřejší srdce ze všech znamení zvěrokruhu. Rozdaly by se pro všechny – pro své přátele, rodinu a partnery. Všechna vodní znamení jsou emocionální a velkorysá znamení, ale Ryby mají největší srdce ze všech. Rádi slaví život naplno a s vervou. Dnešek bude pro Ryby mimořádně příznivý pro lásku a romantiku. Ideální dárek? Noc na terase zachumlaní do kožichu s hrníčkem svařáku, hluboké rozhovory a samozřejmě květiny.

Zdroj: Vlasta.cz, https://www.lifestyleasia.com/ind/astrology/horoscope/valentines-day-week-2023-love-horoscope-for-all-zodiac-signs/, https://www.elitedaily.com/lifestyle/valentines-day-2023-horoscope-zodiac-signs

Tagy Den svatého Valentýna horoskop láska Mars motýli Netflix rodina sauna večeře Venuše vztah