Beran

21. 3. – 20. 4.

V zaměstnání se vám neustále daří. Máte pocit, že není překážek, které by vás mohly zbrzdit. A opravdu procházíte tak výjimečnými konstelacemi pro pracovní úspěch, že by bylo škoda nechávat jakékoliv nápady na později. Každý nápad musíte podchytit co nejrychleji.

Nejlepší den: 17. 4.

Nejhorší den: 21. 4.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Slunce tento týden přechází do vašeho znamení a spolu s novoluním v Beranu vás obdarovává stálostí. Máte tendenci stát si za svým ještě skálopevněji než doposud a nechcete přistoupit na kompromisy, které by pro vás byly nevýhodné. Může také přijít pomoc od dobrého přítele.

Nejlepší den: 19. 4.

Nejhorší den: 20. 4.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

V rodině panuje hodně názorů na vaši osobu. Vy se ke všem chováte stejně a často neosobně. Členové rodiny nevědí, jestli si z nich děláte legraci nebo je berete jako parťáky. Bude třeba své nitro trochu obnažit. Nebojte se, nikdo vás nevyužije, ani se vám nevysměje.

Nejlepší den: 23. 4.

Nejhorší den: 18. 4.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Milí Raci, ve druhé polovině dubna jste v přízni padajících hvězd, Lyridů, které teď můžete spatřit na obloze až do 25. dubna. Tato událost vybízí k vyslovení tajných přání. V mnoha případech se maximálně podpoří vaše sebevědomí, pozor ale na přehánění a nadřazenost!

Nejlepší den: 21. 4.

Nejhorší den: 22. 4.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Rodina vám vlivem novoluní v Beranu pomáhá najít některé odpovědi týkající se vašich zvláštních psychických stavů. Důvěřujte svým blízkým, opravdu vás mají rádi a chtějí svými postřehy pomoci. Klidně se svěřte se vším, z čeho máte strach, zjistíte, že se vám hned uleví.

Nejlepší den: 18. 4.

Nejhorší den: 21. 4.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Vy, kteří jste aktivní v sociálních oblastech, máte vynikající konstelace. Ať už podnikáte, nebo jste zaměstnancem, budete se chovat hodně čitelně. Sociálně slabým pomůžete, vychytralé naopak tvrdě odmítnete. Projevíte se hodně živelně, kolegové vás za to budou obdivovat.

Nejlepší den: 23. 4.

Nejhorší den: 19. 4.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Finančně jdete rapidně dolů, pokud jste ale dobrými pozorovateli, tak již víte, že každý rok zhruba touto dobou procházíte fi nančními propady. Kolegové jsou na tom lépe a vy nechápete proč. Věřte na vliv kosmu a jednoduše počkejte až se přeženou silné beraní konstelace.

Nejlepší den: 20. 4.

Nejhorší den: 17. 4.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Poměrně lákavá pracovní nabídka se na vašem stole objeví přesně v tento týden, kdy Měsíc dosáhne svého novu ve znamení Berana. Velmi rychle porovnáte její výhody i nevýhody a pak už se nebudete muset nijak dlouho rozmýšlet. Nevyužít toho by pro vás bylo velkou chybou!

Nejlepší den: 20. 4.

Nejhorší den: 23. 4.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Vaše pracovní nasazení je obdivuhodné a zdá se vám, že nadstandardní zakázky budou připlouvat do nekonečna. Často tomu tak opravdu je, ale uvědomte si, že nyní je pro pracovní příležitosti výjimečná hvězdná příležitost. Uchopte ji pevně a rozhodně na nic nečekejte.

Nejlepší den: 22. 4.

Nejhorší den: 20. 4.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Slunce, které se přesouvá do Býka, by vám mělo přihrát skvělého spojence pro pracovní oblast. Lidé s výraznějším Neptunem nebo s vícero planetami v Býku budou skvěle vyvažovat slabiny vaší povahy. Někdy totiž vidíte jen ekonomické cíle a zapomínáte na to, že pracujete s lidmi.

Nejlepší den: 19. 4.

Nejhorší den: 17. 4.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Máte skvělý týden pro studium i práci, ale také vaši příbuzní vás posouvají dále svými nápady, zkušenostmi a postřehy. Často vám sami od sebe pomáhají bez zbytečných řečí. Nepřekážejí, když toužíte po samotě, a jsou vždy při ruce, když si chcete vtipně a zábavně pohovořit.

Nejlepší den: 21. 4.

Nejhorší den: 19. 4.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Překvapí vás osobní pozvánka na jistou prestižní společenskou akci, a to jste ani nemuseli využít magického přání, které se nabízí při pozorování padajících hvězd – Lyridů. Konečně máte příležitost hodit se do gala. Problém je ale v tom, že vám chybí ta správná garderoba.

Nejlepší den: 23. 4.

Nejhorší den: 18. 4.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe