Beran

21. 3. – 20. 4.

To, že jste přátelští a nechcete pokazit žádnou legraci, neznamená, že si k vám ostatní mohou dovolit víc, než je zdrávo. Obujete se tak do člověka, který si o to už dlouho koleduje. Jste sice v právu, ale ani vy byste neměli přestřelit. Zvažte, kolik dotyčný unese.

Nejlepší den: 30. 4.

Nejhorší den: 26. 4.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Nezapřete, že vám vládne Venuše, sáláte hřejivostí a vyzařuje z vás obrovské množství energie. Tento potenciál teď můžete široce využít v sexu, pracovním nasazení i v těžších situacích. Možná zjistíte, že se vám někdo snaží házet klacky pod nohy, mějte oči otevřené.

Nejlepší den: 24. 4.

Nejhorší den: 27. 4.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Potřebujete se odreagovat a cítíte, že je nutné doplnit energii. Řešení najdete v okruhu svých přátel, pomocí nichž se uvolníte, a navíc se dosyta zasmějete. Ve volných chvílích se snažte relaxovat četbou oblíbené knížky nebo i sladkým nicneděláním, nic vám neuteče.

Nejlepší den: 29. 4.

Nejhorší den: 28. 4.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Období, které je před vámi, se vám snaží přichystat malá omezení. V práci jste nuceni dbát na dodržování konvencí, různých termínů a také respektovat úřady. Navíc se na vás může obrátit některý z vašich příbuzných, jehož záležitost vás trochu zablokuje v původním plánu.

Nejlepší den: 26. 4.

Nejhorší den: 24. 4.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Vaší silnou stránkou je v tomto období pracovní sféra, kde se vám daří uvést do reality své dlouhodobé přání. Nemusíte mít obavu, že se setkáte s nějakou nelibostí, máte u ostatních autoritu a vaše přání budou respektována. Máte velkou šanci i na zlepšení platu.

Nejlepší den: 25. 4.

Nejhorší den: 29. 4.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Tento týden dejte stop veškerým činnostem a aktivitám, které vás zatěžují. Místo rekordních výkonů a schůzek se šéfy si raději udělejte pauzu a věnujte se sami sobě. Vhodnou společností bude i váš protějšek, pomůže vám navodit kouzelnou atmosféru a udělá to s potěšením.

Nejlepší den: 30. 4.

Nejhorší den: 25. 4.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Máte svou hlavu, tentokrát vám to ale může komplikovat situaci v partnerském vztahu. Snažte se více chápat citové potřeby vašeho protějšku a to, co se vám snaží říct. Jen takto docílíte pohodové atmosféry těchto dnů, svého miláčka můžete navíc potěšit i malým dárečkem.

Nejlepší den: 29. 4.

Nejhorší den: 30. 4.

Štír

24. 10. – 22. 11.

V tomto týdnu máte naplánováno množství práce a jste spokojeni, že k úspěšnému vykonání a konečnému zdaru máte kolem sebe ty správné lidi. Potřebné finance se vám rovněž podaří dát dohromady, takže nemáte důvod k nervozitě. Využijte naplno svého elánu a nepolevujte.

Nejlepší den: 24. 4.

Nejhorší den: 28. 4.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Svátek pálení čarodějnic u vás vyvolává zvýšenou potřebu a touhu sdílet s ostatními své myšlenky. Budete vyhledávat situace s dětmi, rodiči a lidmi, které máte rádi, abyste mohli společně zažít příjemné chvíle u ohně. V těchto dnech také uvítáte společné rodinné nákupy.

Nejlepší den: 27. 4.

Nejhorší den: 26. 4.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

I když máte spoustu záležitostí k řešení, toužíte si najít čas pro svého partnera. V tyto dny vám připadá, že jste k němu přitahováni neodolatelnou touhou, a také mu to chcete dát najevo. Koncem týdne naplánujte romantický večer u ohně a s rodinou budete pálit čarodějnice

Nejlepší den: 25. 4.

Nejhorší den: 24. 4.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

V těchto dnech vás budou tak trochu pronásledovat obavy, jestli je láska ze strany vašeho protějšku dostatečně silná. Máte zbytečný strach, vše je v pořádku, váš partner je jen zaneprázdněný. Spíše než pesimistické myšlenky zvolte způsob, jak mu ukázat své pochopení.

Nejlepší den: 30. 4.

Nejhorší den: 27. 4.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Jste stále hodně emotivní a přítulní, nejraději byste teď trávili všechen volný čas se svým zlatíčkem, toužíte po něžnostech a romantice. Buďte opatrní, aby se vám to nevymklo a vlivem vašeho rozpoložení nedošlo k zanedbávání pracovních povinností a důležitých termínů.

Nejlepší den: 28. 4.

Nejhorší den: 25. 4.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články