Možná za všechno nemůžete jen vy, možná vám nepřejí hvězdy. Která znamení horoskopu mají pekelnou smůlu při seznamování?

Berani moc tlačí na pilu

Co si budeme povídat, velká řada mužů má problém se zodpovědností – a také se velké procento mužů nehrne do vážnějších vztahů. Muži obvykle potřebují více času k poznávání, ale ženy narozené ve znamení Berana se do všeho pouštějí až moc po hlavě.

Spěchají a jsou láskou tak unešené, že se může mužům zdát, že všechno dostalo až moc rychlý spád, a tak prostě hodí zpátečku.

Dámy, pozor, na většinu mužů se musí opatrně, lásku jim je potřeba dávkovat postupně, hlavně je nutné postupovat pomalu, například při budování budoucnosti.

VIDEO: Jak milují různá znamení zvěrokruhu? Podívejte se na video.

Zdroj: Youtube

Býci nenechají partnera nadechnout

Býci potřebují hodně pozornosti, vyžadují péči a na svých partnerech se brzy stávají závislými. Jenže to po pár schůzkách to mužům nepřijde komfortní a začnou se dusit. Chce to nechat muži trošku více volnosti.

Je nutné rovněž naslouchat potřebám druhých, i váš partner má své potřeby, věnujte se mu a zkuste se také občas podřídit.

Lvi mají v sobě vášeň ale i obavy

Lvi a Lvice jsou skvělými milenci, jsou temperamentní a dokážou upoutat pozornost. Problém v seznamování tak rozhodně nemají, horší je to ovšem s udržením vztahu.

Bojí se zklamání a bolesti, takže po nějaké době se stahují stále více do sebe a to nepůsobí nejlépe. A když se objeví nějaké potíže, je třeba setrvat, ale to Lvi příliš neumějí.

Střelci působí až moc svobodně

Muži, kteří chtějí vážný vztah, jen těžko vydýchávají ženy, které jsou nezávislé a milují svobodu. Jakmile cítí, že si žena dokáže poradit sama, že se ráda baví a je spontánní až příliš, zařadí zpátečku.

Střelci se rádi baví, jenže vztah není jen zábava. Musíte se naučit více se propojovat s opačným pohlavím.

Kozorohové jsou hodně chladní

K lásce patří vřelost, takže když je na začátku vztahu někdo příliš chladný, nemůže to nikdy fungovat. Právě Kozorohové působí dost odtažitě a vyzařují dojem, že je protějšek příliš nezajímá. To je odpudivé, a tak mohou jít muži raději zase rychle o dům dál.

Ryby si lítají ve hvězdách

Ryby mají zasněnou, ale nápaditou povahu. Jsou extrémně citlivé, snaží se pomáhat, zapomínají přitom ale na sebe. Ryby se často stahují do prostředí vlastního světa, což na okolí působí, že jsou často duchem úplně jinde.

Mohou být ale i stydlivé a působit jako snílci. Mít vlastní fantazii je fajn, ale pozor na to. Žijete teď a tady.

A jak jste na tom vy?

Související články

Zdroj: vlasta.cz, yourtango.com, quora.com, economictimes.indiatimes.com