Beran – princezna Eugenie

Vnučka zesnulé královny Alžběty II. se narodila ve znamení Berana. Má tedy stejně jako ostatní lidé narození ve znamení Berana velmi vášnivou povahu. Berani jsou nejen svéhlaví a tvrdohlaví, ale milují riskování a života si užívají naplno.

A princezna je toho důkazem – jako první z královské rodiny porušila pravidla, když si na sociálních sítích vytvořila vlastní profil. Fanoušky tím samozřejmě neskutečně nadchla.

Video: Znáte skandály britské královské rodiny? Podívejte se na video!

Zdroj: Youtube

Býk – královna Alžběta II.

I když se původně královnou stát neměla, svou roli vzala zodpovědně a stala se jednou z nejobdivovanějších panovnic historie. Byla praktická, ctila tradice a byla i velmi spolehlivou a spravedlivou vládkyní.

I když byla královna elegantní a vždy perfektní, uměla se i smát a udělat si legraci nejen ze sebe. A za to ji všichni milovali.

Blíženci – princ Philip

Princ Philip společně s královnou Alžbětou II. tvořili nádherný a sympatický pár. Princ byl známým vtipálkem, rád se smál a celý svět to věděl. Zároveň se ale uměl i naštvat a bylo o něm známo, že je poměrně netrpělivý.

Rak – princ William

Princ William není jediným členem královské rodiny, který se narodil ve znamení Raka. Stejné znamení měla i jeho zesnulá matka princezna Diana a v tomto znamení se později narodil i jeho syn, malý princ George.

Raci jsou velmi pracovití a rádi budují. Prince s jeho matkou třeba spojuje pilná práce a účast na charitativních projektech. Ve znamení Raka je také narozena princova macecha a nová žena jeho otce krále Karla III. – Camilla.

Lev – Meghan Markle

Lvi jsou nespoutaní, nekompromisní a intenzivní. To všechno by se dalo říci i o Meghan Markle, která byla tou, kdo přesvědčil svého muže, prince Harryho, aby se i s rodinou odstěhovali do Spojených států, a vzdali se tak svých královských povinností. Ve stejném znamení se narodily i princezny Margaret a Anna.

Panna – princ Harry

Panny jsou velmi praktické a používají logiku. Rády se zdokonalují a pracují na sobě. Princ Harry byl dlouho znám spíše jako bouřlivák, ale i on měl v sobě kapku nátury tohoto znamení, například když narukoval do armády. Dnes princ žije v ústraní, od své rodiny se oddělil, ale vypadá to, že je spokojený.

Váhy – Sarah Ferguson

Bývalá manželka prince Andrewa byla považována za jednu z nejkontroverznějších členek britské královské rodiny. Meghan Markle ji ale nakonec trumfla. Vahám však nejde upřít, že mají sklony k diplomacii, jsou laskavé a společenské.

Štír – král Karel III.

Štíři jsou hodně vášniví, chytří a vše řeší dost rázně a jsou i intenzivní. To všechno nový král Anglie dokázal – jeho nevěra a vztah s první ženou princeznou Dianou mluví za vše. I když veřejnost nejprve krále Karla i jeho novou ženu Camillu odsuzovala, dnes je všechno zapomenuto.

Kozoroh – vévodkyně Kate

Kozorohové jsou trpěliví, moudří a vyzrálí. To všechno vévodkyně z Cambridge splňuje naprosto dokonale. Celý svět ji miluje, je módní ikonou i vzorem pracovité a nadané ženy i oddané a pečlivé matky.

Momentálně jí celý svět drží palce, aby se úspěšně poprala se zákeřnou nemocí a vrátila se zase mezi lidi.

S kým se ztotožňujete vy?

Související články

Zdroj: vlasta.cz, vogue.fr, tatler.com, starsinsider.com