Nádherné okamžiky momentálně zažívá moderátorka Eva Perkausová. Porodila totiž chlapečka, kterému s manželem Ivanem Heckem dali netradiční jméno Killian. "První adventní neděle roku 2022 je ta nejkrásnější adventní neděle, jakou jsem si mohla přát. V sobotu 26. 11. ve večerních hodinách přišel na svět malý Killian. Vítej mezi námi, andílku! Tobě, Ivane Hecko, děkuji za obrovskou podporu a lásku!“ napsala oblíbená moderátorka na sociální síť.

Během těhotenství se jí vyhnuly nevolnosti, otoky i nejrůznější křeče a bolesti a požehnaný stav si tak náramně užívala. I díky tomu už nyní plánuje, že u jednoho dítěte s manželem nezůstanou. Jejím snem je velká rodina se dvěma až třemi ratolestmi. Sama pochází ze třech sourozenců, její manžel dokonce z pěti. A že by se další těhotenství podepsala na její dokonalé postavě? Toho se Eva nebojí.

VIDEO: Loučení s Evou Hecko Perkausovou v Hlavních zprávách

Zdroj: Youtube

Jedna z nejkrásnějších českých moderátorek, která díky své výstavní figuře často předvádí a fotí plavky a spodní prádlo, je totiž odjakživa neustále v pohybu. Čtyřikrát týdně cvičí, běhá, jezdí na kole nebo kolečkových bruslích, věnuje se józe a jako dítě dokonce závodně tančila a hrála tenis. Je pak pochopitelné, že jí sport - i když v omezené míře - nebyl cizí ani během těhotenství. Snad i díky tomu měla v šestém měsíci nahoře pouhá čtyři kila. A to i přesto, že se v jídle nikdy neomezovala. Miluje sladké, pizzu, těstoviny na všechny způsoby a nepohrdne ani pořádným burgerem s hranolky. O tom ostatně svědčí nespočet fotografií chutného jídla a jídla, u něhož svoji lásku Ivan Hecko rád zvěčňuje na sociální sítě. U vnadné zprávařky zkrátka skutečně platí stará známá rovnice, že pokud výdej převyšuje příjem, člověk si může dopřát.

Zdroj: vlasta.cz instagram.com

Související články