Ta je celá maminka! Ne, ta je celá tatínek! Lidé mají tendence se předhánět v tom, ke komu přirovnat princeznu Charlotte, dceru Williama a Kate. Ona má ale po obou něco. Podle fotografie, kterou královská rodina zveřejnila k jejím osmým narozeninám, to vypadá, že více toho má z tatínka. Stejný velký úsměv, oči, mimika!

Zdroj: Youtube

Zatímco v případě fotky k narozeninám prince Louise Kate porušila zvyklosti a namísto toho, aby ho vyfotografovala sama, objevila se na snímku s ním, u princezny Charlotte je vše zase při starém. Fotku, na které se holčička usmívá, pořídila její maminka v Berksire, kam se přestěhovala rodina vloni v létě. I když holčička narozeniny slaví až dnes, narozeninovou oslavu si užila už o víkendu, kdy s maminkou vyrazila na balet Popelka do Royal Opera House.

fyzickou podobu možná nezapře s princem Williamem, co ale do módního stylu, drží krok s princeznou Kate. Za pár dnů ji bude čekat důležitá role při korunovaci jejího dědečka, Karla III., zatím si ale pojďte podívat na její nejoblíbenější outfity.

Módní ikonou už odmala

Malá princezna roste do krásy, a přestože je jí pouhých osm let, už na sebe poutá pozornost celého světa. O tom, že je už odmala velmi svéráznou osobností, přesvědčila veřejnost nejednou. Před lety na královské regatě vyplázla na novináře jazyk, na pohřbu Alžběty II. zase usměrňovala svého bratra George, aby se uklonil.

Ale princezna získává uznání, i co se týče stylu oblékání. Ať už má na sobě sladké květinové šaty, školní uniformu nebo pohodlný teplý svetr, má jasně definovaný styl. Je to samozřejmě tím, že jí obléká její matka, módní ikona princezna Kate, nicméně její holčička umí vybrané oblečení nosit jako pravá lady.

Nosí oblíbené značky

V zimě můžeme princeznu vidět nejčastěji v jednoduchých a pohodlných kouscích, jako jsou šaty s dlouhým rukávem, jednobarevné punčocháče a elegantní kabáty ke kolenům. Už dnes se specializuje na značky, oblíbenou je třeba Amania London.  Většina kabátků, ve kterých byla Charlotte viděna, měla modrou barvu, občas vynesla i lahvově zelený vlněný kabátek přiléhavého střihu.

Miluje květinové potisky stejně jako maminka

Na jaře a v létě v šatníku malé princezny převládají šaty s květinovými motivy, tmavě modré květinové šaty značky Rachel Riley s růžovými knoflíky jsou její nejoblíbenější. Barvám jednoznačně vévodí modrá. Prakticky ji nezahlédnete v žádné jiné. Na oslavě sedmých narozenin přesně před rokem figurovala ve světle modrém pleteném svetru a džínách, u příležitosti Dne otců měla na sobě džínové šortky John Lewis s laclem, zdobené vyšívanými květinami, zebrou a plameňákem. Namísto tradičních bot se sponou obula růžové tenisky značky Champion Hampton.

Stylová na pohřbu prababičky

Na pohřeb prababičky královny Alžběty II. princezna Charlotte oblékla černé kabátové šaty, černé punčochy a outfit doplnila kloboučkem. Na hrudi měla princezna připnutou diamantovou brož ve tvaru podkovy, kterou jí prababička darovala. Stalo se tak vůbec poprvé, co se ve špercích a klobouku ukázala na veřejnosti. Ty byly doposud vyhrazeny jen pro dospělé členky britské královské rodiny.

I malé princezny sází na doplňky

Princezna Charlotte už před oživila svojí námořnickou školní uniformu malým doplňkem, když si na batoh zahákla flitrovou klíčenku s jednorožcem, na kterou byla patřičně hrdá. Ráda také nosí květinové korunky do vlasů, čelenky, barevné sponky a zajímavé mašle.

Zdroj: Vlasta.cz Profimedia, Daily Mail

Související články