Pohádka o lásce, úctě a penězích

Silný příběh s prvky dramatu i komedie. Tak se dá shrnout love story zpěvačky a módní ikony Victorie ze Spice Girls a fotbalového boha Davida Beckhama. Když se dali před lety dohromady, jen málokdo by si vsadil, že to bude jeden z nejtrvalejších svazků showbyznysu. Že spolu přestojí každý trabl, nerozhodí je pronásledování bulvárem a že se k tomu všemu budou pořád milovat. Jenže ono se přesně tohle stalo! Pohádka o lásce, úctě a penězích zaujala i nás, protože krásných příběhů není nikdy dost.

Simona Peková aneb prodavačka z Dědictví

V Brně znají díky úspěšné divadelní kariéře herečku Simonu Pekovou všichni, leckomu se vybaví díky roli prodavačky ve filmu Bolka Polívka Dědictví. Do širšího povědomí českého diváctva ji ale dost možná dostane nový český film Přišla v noci, ve kterém dostala roli šílené ženy, která ničí životy všem okolo. Simona Peková je živel. Žena, která všechno přežije a se kterou se život nemazlil. Co pro ni znamenala sametová revoluce? „Měla jsem za sebou nevydařené manželství, zažila jsem domácí násilí, potratila jsem v šestém měsíci v jeho důsledku… nastala sepse a já jsem málem umřela.“

Sjednoťte svou pleť

Lucka Fendrychová je zkušená a moudrá redaktorka a její rady je dobré poslouchat. Jaké sdělení si pro nás připravila v tomhle čísle? Za trochu vylepšení pleti, kterou nám příroda nadělila, se není třeba stydět. Barevná jednota omlazuje! Co dalšího je dobré vědět o make-upech?

Knižní speciál

Tradiční speciál o knihách je tentokrát extra nabitý. Co v něm najdete?

  • Velké téma speciálu je o Ježíškových trablech s knihou. Co pořídit svým blízkým, kteří jsou knihomolové? Existuje univerzální rada?
  • Spisovatelka Petra Dvořáková dostala za svou prvotinu cenu Magnesia Litera. Její knížky se vyznačují tím, že se nebojí jít na dřeň vztahů. A potvrzují to i tiskárnou vonící Pláňata. „Jsou věci, které přináší život a nevyhnete se jim. Moc neovlivníte, jestli přijde těžká nemoc nebo se stane neštěstí. Ale můžete se pokoušet aspoň měnit to, jak se k životu a k věcem v něm stavíte. Vím, že někdy je život tak těžký, že postavit se na nohy a něco dělat je skoro nemožné, ale když se o to člověk alespoň pokusí, může se nakonec k lepšímu životnímu pocitu propracovat.“
  • Profil Astrid Lindgren, novinky, recenze na Autistky od Clary Törnvall a Hotel Atlantic Barbory Šťastné.
  • Nezničitelné přátelství Voskovce a Wericha + soutěž o audioknihu jejich korespondence.
  • Rozhovor se scenáristou a spisovatelem Janem Gardnerem. O čem píše knihy ten, který je podepsaný pod seriálovými hity jako První republika, Vyprávěj nebo Sněžný drak?
  • Exkluzivní rozhovor nám poskytl Lars Kepler, manželé Ahnodrilovi a Alex Ahnodril. Čtyři jména, ale skuteční lidé jsou jen dva! Manželé Alexandra a Alex bývali dříve Larsem Keplerem a nyní pod společným jménem vydali krimi thriller s hlavní hrdinkou Julií Starkovou. Bude se opakovat světový úspěch, který jim přinesl první pseudonym Lars Kepler a vyšetřovatel Joona Linna?

Zdroj: vlasta.cz

Související články