Potkáte letos osudovou lásku? Nebo se potvrdí, že váš letitý vztah stojí na pevných základech? Kdo se může těšit na romantické jaro a kdo bude přemýšlet o svatbě? Odpovědi na zásadní srdeční otázky pro každé znamení zvěrokruhu najdete ve velkém horoskopu Jarmily Gričové.

Zdroj: Youtube

Stáří je zlozvyk

… a na tenhle zlozvyk zaměstnaný člověk nemá čas. To tvrdí Saskia Burešová a podle toho, jak vypadá, je stále velmi zaměstnaná. V rozhovoru s Kateřinou Osičkovou také prozradila, že nevěří na náhody, ale na osud. „Několik astrologů a grafologů se shodovalo. Řekli mi, že tady na Zemi mám úkol předávat cenné informace. A co to je? To je přece Kalendárium! Já jsem Lev v ascendentu Panny. Tak se to tam tak zvláštně propojuje, ale pravdou je, že musím mít všechno srovnané a naplánované. Mám seznam úkolů a ty si odškrtávám. Takže jsem trochu Lev pedant, což je vlastně legrační spojení.“ Osud jí do života přihrál celoživotního partnera i kolegu Petra Obdržálka, s nímž tvoří harmonický pár už víc než padesát let. Je to neuvěřitelné, ale prý ani jednoho z nich nikdy ani na okamžik nenapadlo se rozvést. „Jsme duševně naprosto propojení.“

Královna zimy

Bílá barva je královnou zimního období a jestli jste si mysleli, že rozšiřuje, Jitka Musilová vás vyvede z omylu. Bílé kousky podle ní patří do každého šatníku a které by prospěly právě vám, to se dozvíte v jejím článku.

Zdroj: Youtube

Kráska do nepohody

Blanka Kovaříková vzpomíná ve velkém profilu na Janu Šulcovou, která nás vloni opustila, a vypátrala o ní spoustu zajímavých detailů. Třeba ten, že oblíbená herečka v životě pěstovala kult dětí a zvířat – říkala, že jen ti vás nikdy nezklamou. Připomíná i její dětství v pražských Nuslích, život ve vile ve Vokovicích, kde strávila roky s Oldřichem Víznerem a kde se natáčely scény z komedie S tebou mě baví svět. Málo se však ví, že Jana byla nejen krásná, ale také dost vtipná. Nekorunovaná královna bonmotů!

Forever young

Být stále mlád… O věčném mládí zpíval Karel Gott, psal Karel Čapek a soustřeďují se na něj i vědci ve svých badatelských projektech. Dánský molekulární biolog Nicklas Brendborg je jedním z těch, kteří se rozhodli přijít na to, jak se postupné degradaci lidského těla účinně bránit, a o svém pátrání vydal knihu Medúzy stárnou pozpátku – Dlouhověkost očima vědy. Vychází z reálných vědeckých dat a dává je do zajímavých souvislostí. Knihu za vás prostudovala a závěry shrnula ve svém textu novinářka Dominika Rýparová.

Kalendář zadarmo a další poklady

V první lednové Vlastě toho najdete mnohem víc. Nechybí tradiční kalendář v retro stylu na letošní rok, netradiční odlehčené recepty, s nimiž se rychle vrátíte do formy, i tip na netradiční výlet či lekce patinování pro začátečníky.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články