Rozhovor s Jitkou Sedláčkovou

Jitce Sedláčkové se daří profesně i soukromě a je to na ní vidět. Jak se jí podařilo překonat kritické životní období, znovu nastartovat, najít vyrovnanost a lásku? Jak se jí povedlo vyhrát bitvu s kilogramy ve věku, kdy ji leckdo vzdá? "Říkala jsem si, že je to v háji a že teď se buď rozhodnu, že od padesáti budu krabice a balím to, budu hrát tlustý báby řeznice a hostinský. Nebo na sobě zapracuju. Vybrala jsem si druhou možnost a stala jsem se Jitkou, kterou jsem vždycky byla, jen jsem to neviděla. Pochopila jsem, že jsem žena, že nejsem kamarádka mužů, ale můžu se líbit, být žádoucí. To by mě předtím ani nenapadlo."

Porucha příjmu potravy je zlo

Poruchy příjmu potravy se objevují zejména tehdy, když si nedokážeme poradit s těžkostmi života, a proto hledáme něco, co nám může nabídnout zdánlivě bezpečné místo a kontrolu. Netýkají se přitom jen mladých dívek, stejně tak jim mohou čelit dospělé ženy a i muži. Anorexií či bulimií trpí často i velmi úspěšní lidé, vrcholoví sportovci, zpěvačky, herečky i princezny.

Rozhovor s Petrem Vondráčkem

Herce, klavíristu a moderátora Petra Vondráčka můžete vidět v muzikálu Zapomeňte na Shakespeara anebo přes léto v muzikálu Noc na Karlštejně. Svěřil se, že býval velký romantik. "Psal jsem dopisy, čekal večer před domem, skládal básně. Často jsem se zamilovával do starších děvčat, která mí rodiče učili. Kvůli dobré známce z přírodopisu od táty se mi tyhle holky kolikrát i nečekaně rády věnovaly." V rozhovoru se dozvíte, i jaký je táta a jaký vztah má se svou dcerou.

Vůně lesa a hub

A protože prší, brzy tudíž vypuknou žně amatérským mykologům a milovníkům pobytu v lese, můžete se těšit na mocnou dávku houbových receptů.

V nové Vlastě je toho samozřejmě mnohem víc. Tipy jak si vybrat ideální masku, omlazovací triky s tvářenkou i ověřené finty na vylepšení postavy.

Zdroj: vlasta.cz

Související články