Rozhovor s Radůzou

Ve světě hudby je Radůza pojem, má své věrné posluchače, kteří si nenechají ujít její koncerty, a ke spolupráci si ji zvou největší star české populární hudby. Písničky od ní mají snad všechny hvězdy české hudební scény jako Lucie Bílá, Hanka Zagorová nebo Karel Gott. Ostatně kariéru startovala jako předskokanka Susan Vegy. Přesto ji na ulici málokdo pozná! Letos jí bylo padesát a tak jsme si povídali o tom, co ji život naučil. Nejtěžší lekci dostala, když podepsala směnku za bývalého manžela a spadly na ni jeho dluhy. "Chyby děláme všichni, lamentujeme nad nimi a následky neseme celý život, ale nedá se jim vyhnout. Naše životy nejsou počítačová hra, nejde projít level ještě jednou", říká s tím, že když jí zrovna na vrata nebuší exekutoři, tak je v pohodě kdekoliv.

Téma křestních jmen

V hlavním tématu jsme si posvítili na jména. Odborníci totiž tvrdí, že křestní jméno může ovlivnit život i kariéru!

Detektivka Stíny v mlze

I věčný pankáč, režisér Radim Špaček, letos oslavil padesátku a na podzim dotočil druhou sérii velmi úspěšného detektivního seriálu Stíny v mlze. Proč ho někdy napadá, že byl v minulém životě Ind?

Rakovina plic může potkat kohokoli

Ilona Mančíková má úspěšnou kariéru a za sebou úspěšnou léčbu rakoviny plic. Protože se jí povedlo nemoc porazit, vrhla se s nebývalou energií do kampaně na pomoc ostatním. Rakovina plic může potkat i sportovce, nekuřáky - tak jako udeřila na ni.

Vasektomie

O antikoncepci se popsaly tuny papíru. Lidé chtějí mít reprodukci pod kontrolou odjakživa, většinou to ale padne na ženy. Přitom i muži mají v tomto směru jisté možnosti. Víte, kam pokročila v 21. století vasektomie?

Recepty, tipy, triky

V receptech vám Vlasta předestře, jak sladce může chutnat podzim. Zkusíte sezonní variantu kubánského dortu podle Josefa Maršálka nebo dýňový koláč?

Zdroj: vlasta.cz

Související články