Osm let jsme Janu Kolesárovou vídali v jednom z nejsledovanějších českých seriálů Polda coby policejní psycholožku. Teď se před kamerou mění ve vymítačku démonů, a to v rámci natáčení nového mysteriózního projektu s názvem Lovec.

V Čechách i na Slovensku je vyhledávanou herečkou, ale třetí domov má ve Spojených státech na slunné Floridě, kde má profesi úplně jinou. V rozhovoru pro Vlastu prozradila recept na to, jak zůstat přáteli i po rozvodu, i co čeká od vztahů dnes.

„V partnerství jsem od svých šestnácti let skoro nepřetržitě. Myslím si, že to, co hledáte u toho druhého, se mění s věkem a zkušenostmi. Od fyzické přitažlivosti v mladším věku až po hlubší kompatibilitu v tom starším. Já jsem žila různé vztahy a byla to turbulentní jízda, někdy docela bolavá. Ale není nad vlastní zkušenost, která člověka učí a posouvá. Takže všechny moje vztahy mě hodně naučily o mně samotné. Teď už nehledám, protože to nějak zásadně nepotřebuju. Být ve vztahu za každou cenu. Spíš tvořit soulad a radostné sdílení času s někým, kdo to má podobně a nehledá vyplnění prázdnoty.“

VIDEO: Co má společného Jiří Štrébl s Waldemarem Matuškou? Tohle video musíte vidět!

Zdroj: Youtube

Jirka Štrébl má čertovské sny

Kvůli klukovině nemohl jít studovat na střední školu, i přesto měl Jiří Štrébl našlápnuto na velkou kariéru. Dal ale přednost divadlu. Dnes má za sebou role v mnoha zajímavých hrách. Kromě toho je často vidět v televizi. Také rád hraje s kapelou, fotografuje a miluje vaření. A pořád čeká na vysněnou roli čerta.

Nelituje, že vzal roli záporáka Miloše v nekonečném seriálu Ulice? „Tenkrát jsem se rozhodl, protože jsme měli doma malé děti a neměli jsme peníze. Ale moje postava si mě za ta léta velmi získala. Snažím se ji navíc přibližovat svému naturelu, vpisovat do ní víc humoru, a ač určitě Miloš není Jirka, mám ho čím dál radši.“

Slavný módní dům, na který se málem zapomnělo

Někteří tvůrci dělali módu, Elsa Schiaparelli navrhovala umění, které se dá nosit. Mezi válkami obrátila svět módy od Paříže až po Hollywood vzhůru nohama. Její šaty chtěly Greta Garbo i Joan Crawford. Ženy úspěšné, slavné i bohaté. Přesto se na tuto extravagantní módní designérku málem zapomnělo. Její hvězda ale v posledním desetiletí znovu ožívá.

A co dalšího najdete v nové Vlastě?

Poradíme, jak používat rozjasňovače a být zářivou kráskou i který střih kalhot a sukní nejvíc lichotí postavě. Připravili jsme recepty, v nichž hraje hlavní roli sýr. Třeba na nejlepší smažák! Přečíst si v ní můžete skutečnou love story i fejeton, tentokrát od komika Petra Vydry.

Zdroj: vlasta.cz