V nové Vlastě si přečtěte rozhovor s oblíbenou herečkou a moderátorkou Terezou Kostkovou. Kromě toho, že právě přišel do kin nový film, ve kterém krásná a sympatická Tereza hraje hlavní roli, můžete ji vidět třeba na letní scéně Divadla Kalich. Co nám prozradila o zákulisí StarDance, jak by ráda oslavila tátovo jubileum a jak se na ní projevuje maminčina španělská krev? Rozpovídala se i o svých profesních snech a o tom, jak je možné, že má pořád úsměv na tváři.

Jak se bránit nadávkám a výhružkám ve virtuálním světě?

Seš odporná stvůra! Chcípni, ty feministická děvko! A ještě horší nadávky a výhrůžky přistávají v mailových schránkách či na webových účtech novinářek, zpěvaček, hereček, političek. Ale ani neznámé tváře nejsou ušetřeny, stačí, když jasně vyjádří svůj názor. Proč? A dá se tomu nějak bránit?

Liší se intimity ve městě a na vsi?

Se sexuologem a gynekologem docentem Luďkem Fialou mluvila naše spolupracovnice Lucie Šilhová, autorka podcastu MUDr.ování, o sexu ve městě i na vsi. O tom, jak se na našem intimním životě odráží nálady ve společnosti i komunikace s partnerem. A o tom, že když chcete zlepšit sex, měli byste otevřeně říct partnerovi, po čem opravdu toužíte.

Tipy a triky pro krásu

V kosmetice najdete 13 tipů, jak po létě dostat vlasy do kondice i redakční test rtěnek: Objevily jsme poklady!

Život na vysoké noze aneb K létu patří šik botky na podpatku

+ Báječné chalupářské hodování

Zdroj: vlasta.cz

Související články