Ráno začne pro Magdu velkým šokem. Soňa zní v telefonu vážně a pozve si ji k sobě domů. Nakonec z toho je ale překvapivá snídaně a další snaha získat ji na svou stranu a postupně vyštípat ředitelku Irenu Landovou z jejího místa.

„Magdo, prosím, přestaňme si něco nalhávat. Irena dříve nebo později zase nebude zvládat a my dvě na to musíme být připravené,“ manipuluje Magdu. Ta ale dobře ví, s kým má tu čest, a Soňu si drží co nejdál od těla. 

Intriky a manipulace

Magdě je nepříjemné řešit školní rozpočet za zády Ireny a Soně to později v kabinetu dá jasně najevo. „Já se nenechám dál manipulovat. S Irenou jsem se dohodla, že když bude něco potřebovat, tak mi řekne sama. A tím to pro mě končí,“ prohlásí s tím, že není jen její loutkou, což Soňu naštvalo. 

A tak zašla za Irenou a vysvětlila jí, že ona s ní přece vždy vše myslela dobře. Irena následně Magdě oznámí, že už má plnit pouze povinnosti učitelky a nic kolem ředitelování se jí netýká. Tedy pokud si sama neřekne o pomoc. 

Arogantní šéfová pije Evě krev

Eva se stále snaží zjistit, jestli doplňky stravy, které prodala kolegyni své kamarádky Aničky Liškové, skutečně nemohly být závadné. Dokonce píše e-mail do firmy, který je distribuuje.

To ale vytočí její nadřízenou Myslíkovou, která vtrhne do jejího bytu a pěkně od plic jí vynadá. Vyčte jí, že řeší kvalitu produktů, a poradí jí, aby příliš nepřemýšlela. „Starejte se o vaše ovečky, aby prodávaly,“ dá jí jasně najevo, co se po ní chce. 

Hanu Parkinson čím dál víc ničí

Ačkoli se Hana snaží být stále soběstačná a využívat pomoc Vandy co nejméně, její tělo jí postupně vypovídá službu. Vyčerpávající je pro ni i pouhé oloupání brambor, které nakonec vzdá a nadopuje se dalšími léky.

Když za ní Vanda dojde, slíbí jí, že se pokusí se závislostí bojovat. Společně všechny prášky vysypou do sáčku a Hana je odhodlaná si další nevzít. Vanda později vše řekne Blance.

Františkova pomoc Lucii

František se v kavárně Lucii svěří, že zvládl ve škole těžkou zkoušku. Ona jemu zase s tím, jak pokročila v prodejích doplňků stravy. Zlepšuje se to, ale úspěch je stále v nedohlednu.

Nabízí jí, že by přitlačil na své kamarády, ale Lucie má v plánu se spíš přihlásit na seminář, kam se ji snaží dlouho uhnat Eva. 

Problém je, že už se vydala ze všech peněz, utratila je za produkty, které jí Eva vnutila za výhodnou cenu.

František se nakonec rozhodne, že Lucii seminář zaplatí, ale poprosí Evu, aby si to nechala pro sebe. Evě v té chvíli začíná docházet, že je něco špatně, a možná má i výčitky svědomí.

Vanda propadá hazardu

I když si Vanda myslela, že s hraním umí přestat, neděje se to. Pomalu začíná zkoumat možnosti hraní rulety po internetu. Před Luďkem samozřejmě vše tají, protože tuší, jak by reagoval.

Dá se ale očekávat, že hledáním vhodného internetového casina vše neskončí. Vanda má s hazardem problémy a už v minulosti prohrála desítky tisíc. Bude se to opakovat a skončí bez peněz i bez manžela?

Zdroj: vlasta.cz, tv.nova.cz

Související články