Ačkoli se včera Věra s Lubošem domluvili, že o Tonyho úspěchu v soutěži Na lovu do večírku v Coolně nebudou mluvit, své slovo nedodrží. Hned ráno se zastaví za Tonym a začne mu dávat otázky „na tělo“. „Cos udělal s těmi penězi? Ty někomu dlužíš, viď? Kolik? Nechci slyšet žádné výmluvy,“ začne její klasický výslech. 

„Víš, to je trošku choulostivá věc,“ mlží Tony, čímž ale Věru ještě více zneklidní. „Tys to prohrál v kartách, viď?“ bleskne jí hlavou. Ačkoli Tony i nadále mlží, Věra je neústupná a nakonec z něj odpověď vytáhne. „Investoval jsem do plastické operace,“ prozradí a u toho se dívá na svůj poklopec.

Luboš zjišťuje pravdu

Když se Věra vrátí domů, Luboš okamžitě zjišťuje, co se od Tonyho dozvěděla. „Já nevím, jak to říct,“ nedokáže ze sebe vysoukat tak pikantní informace. Řekne jen, že vše utratil za plastickou operaci, přičemž Lubošovi po sérii indicií od Věry dojde, o jakou šlo. „To by mě ve snu nenapadlo,“ okomentuje to. 

Kostky jsou vrženy

Tony večer na oslavě promítne svůj velkolepý triumf v soutěži s takřka stotisícovou výhrou. Sklidí obdiv a také získá kladné body u Dominiky, která je na něj jako každá správná manželka pyšná.

Tony také přizná, že žádnou plastickou operaci v choulostivých místech nepodstoupil a peníze postupně investuje. Dominice koupil šperk, umoří dluhy a také všem přispěje na dovolenou. 

Z nové práce nic nebude

Anička přijde k Evě na návštěvu a nese dobré zprávy. Možná pro ni má její kamarádka práci. Později odpoledne se ale sejdou v hospodě a tam se Eva dozví, že z toho nic nebude. Romana nakonec práci dala někomu jinému. O svém konci s prodejem potravinových doplňků řekne Eva i Mileně, která si ji bude dobírat. 

„Co vy si teď počnete? To asi nebude jednoduchý sehnat nějaký flek, ve vašem věku,“ začne ji ponižovat. Eva sice odpoví, že práci servírky sežene hned, ale začne v ní hlodat červíček pochybnosti. „Ona má pravdu, kdo bude na nějakou vyfoukanou plachetnici zvědavej,“ řekne Aničce, která ji uklidní, že vše zvládne.

Eva se večer před Milošem sesype. „Jsem stará, vyřízená ženská, o kterou nikdo nestojí,“ řekne mu v pláči. Postěžuje si, že všechno úsilí, které vložila do prodeje, přišlo vniveč. 

Vanda prohrává jako na běžícím páse

Vyřízená bude také Vanda, která nedokáže odolat internetové ruletě. Dnes už jí ale bude na notebooku svítit nápis „Nedostatek prostředků na účtu“, což znamená jediné – vše prohrála. Sotva zavře notebook, když se vrátí Luděk z práce. Všimne si, že působí smutně, a snaží se zjistit proč. „Co ti je? Jsi poslední dobou taková nevyzpytatelná,“ zeptá se jí Luděk. 

Vanda ale dělá, že je v pohodě, ačkoli je viditelně mimo. Nakonec raději odejde s tím, že musí za Hanou. Je ale jasné, že se zase brzy k hraní vrátí. Dokáže mít svou závislost pod kontrolou, nebo se opět dostane do dluhů?

Související články

Zdroj: vlasta.cz, tv.nova.cz, facebook.com, instagram.com