Magda zajde hned ráno za Irenou do ředitelny a na rovinu se jí zeptá, jestli ji nechce vyhodit. To Irena odmítne, a konečně si o všem otevřeně promluví. „Rozhodla jsem se, že to vyřešíme jen ústní domluvou,“ řekne Magdě svůj postoj s tím, že oficiální vytýkací dopis jí posílat nebude.

„Ty jsi mi vlezla do počítače, ředitelce školy,“ připomněla jí. Magda namítne, že jí jen chtěla ukázat, jak snadné je se do něj dostat, a že takhle to mohla udělat i Soňa. „Nepřemýšlela jsi, jestli na tom nemůže něco být?“ zeptá se Magda.

„Přiznám se, že na osobní rovině jsi ztratila mou důvěru,“ řekne jí otevřeně. „Ireno, Soňa dosáhla, čeho chtěla. Ty mi nevěříš a to jí dává volnou ruku. Třeba ti to někdy dojde,“ dodá Magda a odejde.

Otík nasadí Ireně brouka do hlavy

Na večerní oslavě Otíkova úspěchu se sejdou jako první Ota s Irenou. Baví se o Magdě a jejím chování. „Magda není blázen, Prokopa má už dávno vyřešeného, ale Soňa je intrikánka jak vyšitá, jen za sebou nenechává stopy, protože je moc chytrá,“ řekne jí svůj názor. Irena nesouhlasí, na což jí Ota jen řekne poslední radu – aby nebyla slepá.

Magda na oslavu nepřijde, zůstane doma, kde ji navštíví Eddie. Svěří se mu s celou pravdou a přizná, že zvažuje odchod ze školy. To jí Eddie ale vymlouvá a připomíná, že má v práci stále dost kamarádů, kvůli kterým by měla zůstat. 

Soud už je dnes

Vítek s Michalem ráno u snídaně řeší dnešní soud. Michalovi se nelíbí, že mu rodiče vše do poslední chvíle tajili. Bára je nervózní a bojí se, aby vše nedopadlo špatně, ačkoli má Iva s Viktorem podepsanou dohodu a soud by tak měl být jen formalitou.

Bára si přijde do salonu vše vyříkat s Ivou. Chce se s ní usmířit, než odjede do Dánska. Iva se jí omluví a znovu zopakuje, že s Vítkem mysleli vše v dobrém. „Opravdu jste mi z těch podstatných věcí zatajili jen termín jednání?“ nedá jí to a zeptá se. Iva ji ale ujistí, že další tajemství s Vítkem nemají. 

Velké napětí

Bruno s Michalem čekají doma na Báru s Vítkem a Ivou, až se vrátí od soudu. Dorazí ale jen Bára s Vítkem, což oba zneklidní. „Mámu odvezli rovnou do trestanecké kolonie,“ udělá si z nich Bára legraci. Pak ale přizná, že vše dopadlo dobře a Iva šla od soudu rovnou masírovat do práce. 

Ivu čeká později na ulici šok. Uvidí Viktora, jak sedí v novém autě. „Vy jste ty peníze utratil za auto?“ zeptá se překvapeně. „Přece nejsem blázen, podstatná část jde na léčení,“ zareaguje. A vymluví se, že klinika je daleko, tak si auto koupil, aby vše stíhal.

Vanda už hraje i na mobilu

Začalo to hraním v kamenném casinu, pokračovalo na notebooku a nyní už Vanda hraje automaty i přes svůj mobilní telefon. Znovu ale prohrává, což ji naštve. „Sráči podělaný,“ uleví si v kavárně, kterou využila jako své pomyslné soukromé casino.

V tu chvíli přijde Luděk a Vanda je připravena mu vše vyklopit, podává mu telefon a chce mu ukázat, že hraje. Luděk ho ale odloží a Vandu uklidňuje, což ona využije k další výmluvě.

„Slíbila jsem ti miminko a pořád nic,“ řekne Luďkovi. Ten vše vezme pozitivně a uklidňuje ji, že na miminku budou tak dlouho dělat, dokud se nepodaří. Z radosti, že své hraní stále drží pod pokličkou, začne Luďka vášnivě líbat přímo před servírkou Šárkou.

Je ale jasné, že s hraním přestat nedokáže. Prohraje nakonec všechno, co na kreditní kartě má, a začne si půjčovat od lichvářů, jako to udělala v minulosti?

Související články

Zdroj: vlasta.cz, tv.nova.cz, instagram.com, facebook.com