Vilma celou noc nespala, bála se, jak je na tom v nemocnici Vilda. „Co kdyby Vilda… Já to ani nemůžu říct,“ myslí na nejhorší. Lumír ji ale uklidňuje, že nebude tak zle. „Já bych tak strašně nerada pochovala třetího muže. Aspoň jednou bych mohla zaklepat bačkorama jako první,“ s pláčem říká Lumírovi. 

Pověst v ohrožení?

Vůbec tak podle ní nepřichází v úvahu svatba. Vilma si je jistá, že by byla v Čerčanech za tu nejhorší. „Budou si na mě ukazovat prstem. To je ta potvora, co si vzala chudáka starýho, nemocnýho Vildu, jenom aby dědila,“ praví Vilma.

Vilmu později překvapí Vilda svým příchodem. Řekne jí, že je v pořádku, a dokonce ji znovu požádá o ruku, s čímž Vilma souhlasí. „Já jsem tak šťastnej,“ tetelí se Vilda blahem. Společně pak vše oznámí Lumírovi a Kateřině. Oba stále řeší své majetky, nakonec se dohodnou, že žádná předmanželská smlouva nebude. 

Irena má malér

Pedagogická rada dopadla katastrofálně. Včerejší prohození jmen studentek v počítači Ireny způsobilo pořádnou ostudu. Irena totiž nabízela stipendium dívce se samými trojkami. Soňa dělá, jak ji to moc mrzí, ale uvnitř má radost, že se jí sabotáž znovu podařila. „Ještěže jsi tam byla a ujasnila jsi, že je to Kovářová,“ děkuje Irena Soně a vůbec netuší, odkud vítr vane. 

Magda má ve všem jasno

Celou situaci řeší v kabinetu Magda, Otík a Eddie. „Včera jsem viděla vycházet Soňu z ředitelny a Irena tam už dávno nebyla,“ prozradí Magda s tím, že jí něco nehraje. Eddie jí ale radí, aby to nechala být, že je to až moc vážné podezření.

Jenže Magdě to nedá a donutí Irenu, aby se šly podívat do historie tabulky v počítači, ve které došlo k chybě. Ačkoli se ale ukáže, že ke změně v tabulce skutečně došlo v době, kdy byla Soňa sama v kabinetu, Irena jí nevěří. Magdu seřve a donutí ji, aby celou záležitost nechala být. 

Otík jako opora

Magda se později setká s Otíkem v Coolně a vše mu řekne. „Nechce vůbec nic slyšet, Soně bezmezně věří,“ postěžuje si Magda. Je si jistá, že Soňa záměrně v dokumentu prohodila jména. Oba se navíc shodnou, že dostat se do Irenina počítače v kabinetu nebude těžké, nejspíš ho ani neodhlašuje, a není tak třeba zadávat heslo. „To musím zjistit,“ plánuje Magda.

Milena řeší svatbu víc než Gábina

Gábina se brání rozlučce se svobodou, Jitka s Veronikou ji ale přemluví alespoň na „dámský večírek“, během kterého si společně užijí relax a posezení na baru. Když ale všechny dámy řeší, kdo se na večírku objeví, Milenu zklame, že nepadne její jméno. To Radek má jiné starosti. Jeho svatební dar musí být za každou cenu lepší než ten od Jirkova otce. „My musíme toho kašpara z Brna trumfnout za každou cenu,“ má v tom jasno.

Jirka s Gábinou si ale svůj velký den chtějí prožít po svém. Dokonce už mají i snubní prsteny, které když Gábina uvidí, okamžitě se rozzáří. „To datum svatby jsi tam stejně nechal vyrejt proto, že si ho nebudeš pamatovat,“ láskyplně Gábina provokuje. „Tohle jediný si budu vždycky pamatovat,“ odpoví jí. Později oba řeší, jestli Jirkova otce nakonec přece jen pozvou na svatbu. Jirka o tom ale nechce slyšet. Rozmyslí si to nakonec?

Zdroj: vlasta.cz, tv.nova.cz 

Související články