Hned ráno se Vítek na ulici potká s Kaštanem a hezky od plic mu řekne, co si o jeho roznášení důvěrných informací myslí. „Já jsem nic neroztruboval, jenom jsem tak naznačil,“ snaží se z toho Kaštan vykroutit. „Od teď se do nás nebudete cpát, je vám to jasný?“ řekne mu Vítek rázně. 

Soňa a její nekonečné manipulace

Soňa dobře ví, že je pro ni Prokop důležitý člověk. A to nejen jako milenec, ale i ve škole. Koupí mu proto narozeninový dárek, kterým mu vykouzlí úsměv na tváři. Když ale Soně oznámí, že je podle něj Irena v pořádku a chce zase naplno vést školu, hodně ji to zneklidní. Její plán dostat se na místo ředitelky znovu dostává trhliny.

Když ji proto Irena požádá o pomoc s podklady, které potřebuje seřadit, okamžitě vycítí příležitost, jak ji diskreditovat. Sice Ireně pomůže a úkol splní, ale využije zapnutého počítače a udělá jí v dokumentu pořádnou neplechu tím, že prohodí jména. Jakmile ale vyjde z ředitelny, uvidí ji Magda, která rozjede velké pátrání. Co vše se jí podaří zjistit?

Chata bude, ale má to podmínku

Žofka ve škole Michalovi prozradí, že už doma nemá s maminkou takové dusno, a dokonce se jí omluvila. Později se ale sejdou v Coolně a tam mu řekne nový výmysl své matky. Nejenom že chce, aby byla na chatě celou dobu na telefonu a byl tam i Kaštan, ale má ještě jednu podmínku. 

„Doktor mi musí předepsat antikoncepci,“ vyklopí Michalovi. Když namítne, že tím vlastně její matka souhlasí s jejich společným intimním životem, Žofku jen naštve. „Takže do sebe mám cpát nějaký hormonální svinstvo? No tak to v žádným případě,“ nechápe Žofka. 

Když se k nim ke stolu přidá Bára, zeptá se jí Michal, jak podobné záležitosti řeší s Brunem. Bára mu přizná, že sama bere hormonální antikoncepci. Michal se následně snaží svou sestru přemluvit, aby si o tom promluvila se Žofkou, s čímž ale Bára nesouhlasí. „Tohle má každá holka a každý pár jinak,“ vysvětluje mu. 

S Vildou to málem sekne

Vilma je připravena říct Vildovi své „ano“, bojí se ale reakce lidí, že si chce vzít tak dobře zajištěného člověka. „Celý Čerčany budou říkat: No jo, zlatokopka z Prahy. Klofla nám našeho Vildu,“ myslí si Vilma. Vendula ji ale uklidňuje, že se bojí úplně zbytečně. 

Vilda má v plánu Vilmu požádat o ruku znovu (poprvé mu na jeho žádost nic neodpověděla a vzala si čas na rozmyšlenou), ale má pocit, že se jí nelíbí. Snaží se tedy cvičit a zlepšit svoji fyzičku.

Bohužel to ale nedělá úměrně svému věku, a když vstupuje do bistra, začne se zadýchávat a skoro to s ním sekne. Mario s Vendulou mu nakonec zavolají sanitku, bojí se, aby jim u stolu nezkolaboval.

Když se vše dozví Vilma, má starosti, co s jejím milovaným Vildou je. Vypraví se proto za ním do nemocnice zjistit podrobnosti. Jenže to se jí nepodaří, protože jí lékaři řeknou, že nepatří do jeho rodiny, tudíž se musejí držet lékařského tajemství. V tu chvíli si naplno uvědomí, že svatba je důležitým krokem v jejich dalším společném životě. Kdy k ní nakonec dojde?

Zdroj: vlasta.cz, tv.nova.cz 

Související články