Eva se ráno nepřidá k rodinné snídani, je stále nervózní ze semináře, kde má být za hvězdu. Když Miloš s Miloškem a Frantou odejdou, přijde na návštěvu Myslíková. Není spokojená s outfitem, ve kterém chce Eva vystupovat, a tak si ji vezme do parády.

Na ruku jí navleče několik náramků, „Počkejte, to je zlato a pravé perly?“ zeptá se Myslíkové. „Ale ne, to je bižuterie,” překvapí ji svou odpovědí.

Anička otevře Evě oči

Když se zrovna Eva později maluje a říká si nahlas vše, co má připravené na seminář, překvapí ji svou návštěvou Anička. Ta jako její skvělá kamarádka rychle pozná, že je nervózní, a snaží se ji podpořit.

Aničku na první pohled upoutá, kolik šperků má Eva na sobě. „Evi, copak máš tohle zapotřebí? Vždy tohle vůbec nejsi ty,“ řekne jí poté, co se Eva přizná, že to jsou všechno „fejky“.

Ani ale netuší, jakou Evě poskytla službu. Když se totiž chystá odejít na seminář, při pohledu do zrcadla si uvědomí, že Anička vlastně měla pravdu. Strhá ze sebe všechny „fejky“ a na celý seminář se vykašle. 

Miloš si vezme Myslíkovou do parády

Když se Miloš vrátí domů, přizná mu Eva, že na seminář nešla a vše okolo prodeje doplňků stravy už ji nezajímá. Dokonce ignorovala i všech dvaatřicet hovorů, kterými se ji pokoušela Myslíková uhnat.

Ta se tím ale nenechá odradit a přijde si to s Evou vyříkat z očí do očí. „Děláte si ze mě prdel, kde jste proboha byla?“ zeptá se jí. „Mně se nechtělo,“ odpoví jí Eva, což Myslíkovou ještě více rozčílí. 

„Tak já vám něco řeknu, vy nulo. Máte padáka, u nás jste skončila, vy jste mně pohnojila celý seminář,“ říká Myslíková i před Milošem, který z toho má legraci.

„Co jsem taky mohla čekat od osoby, která se obléká jako nějaká socka a byt má jako u nějakých bezdomovců,“ urazí Evu a rozčílí Miloše. „A vysmahni, padej, příště tě shodím ze schodů,“ vyhodí ji z bytu. 

Parkinson znovu udeřil

Hana znovu zjistí, jak moc špatně na tom je. Když se rozhodne vyprat závěsy, při jejich sundávání upadne. Netrpělivě tak čeká, kdy se za ní zastaví Vanda. Ta se ale zatím doma rozčiluje u online casina, protože jí ruleta pořádně ukrajuje ze zůstatku na bankovním účtu.

Až když ji vyruší Luděk, teprve si uvědomí, kde že to vlastně měla být. Po příjezdu přivolá Evžena a společně odvezou Hanu do nemocnice.

Další velké zklamání

Dalibor znovu zklame Kristýnu. Když spolu domlouvají plány na večer, přizná jí, že už něco má. Byl nominován na novinářské ceny, jenže společně se svou manželkou Ivetou.

Kristýně se omluví a vysvětlí, že ho manželka pozvala. Kristýna naoko dělá hrdinku, už když ale Dalibor odchází, začnou jí pomalu stékat po tváři slzy. 

Naplno se pak rozpláče, když se svěří Blance. Ta ji vyslechne a poskytne oporu jako každá správná mamina. „Je to od něj strašně sobecký, nelíbí se mi, jak tě teď trápí,“ má v tom jasno. Uvědomí si konečně Kristýna, že tady něco nehraje, anebo bude stále věřit, že se Dalibor s manželkou skutečně jen „kamarádí“?

Související články

Zdroj: vlasta.cz, tv.nova.cz