Nemilé překvapení čekalo hned ráno na Hanu. Chtěla zaplatit hodinovému manželovi za přidělaní madel k vaně, ale zjistila, že nemá čím. Z peněženky jí totiž zmizely vybrané peníze. Nevypařily se ale, včera večer ji o ně sprostě okradla Vanda, což Haně také ihned dojde. 

Tajemství prozrazeno

Když k ní dopoledne Vanda dorazí na návštěvu, má u sebe ukradené peníze a chce je potají Haně vrátit do peněženky. Ta si toho ale všimne a Vandě nezbyde nic jiného než jít s pravdou ven. „Jestli sis potřebovala půjčit, tak ses mohla zeptat,“ je první Hanina reakce. „Hani, promiň, já jsem tak blbá,“ kaje se Vanda se slzami v očích. 

Hana ji okamžitě usadí ke stolu a chce slyšet celou pravdu. Vanda přizná, že za ně chtěla splatit druh z kreditní karty. „Hrála jsem ruletu na online casinu a včera jsem byla ve strašným minusu, tak jsem si myslela, že když budu mít vklad, tak se mi to podaří dostat zpátky,“ konečně kápla božskou. 

Nechce si připustit svou závislost

„Aha, takže ta krize s Luďkem, lichváři… Ty jsi nepotřebovala peníze na nakupování oblečení,“ dojde Haně. Vanda jí slíbí, že s tím přestane, ale pochlubí se, že celou noc hrála a podařilo se jí z 5 tisíc udělat hned 23 tisíc navíc.

„Dám je na kreditku a ten dluh se mi sníží,“ vítězoslavně prohlásí. Když se jí ale Hana zeptá, kolik celkově na kreditce dluží, dozví se šokující částku – 72 tisíc! „Ty máš ale opravdu hodně velkej problém.“

„Napadlo tě někdy, že takhle vypadá gamblerství?“ zeptá se jí. O tom ale Vanda nechce ani slyšet, závislost si nepřipouští. Hana později Vandě prozradí, že se nakonec odstěhuje do domu s pečovatelskou službou. A dokonce jí nabídne, že jí půjčí peníze, aby zaplatila dluh. Trvá ale na tom, že s hraním okamžitě přestane. Zda to ovšem Vanda zvládne, není jisté.

Jirka se pochlapil

Mário chce, aby ho u svatby s Ájou oddával Jirka. Měl ale podmínku. Musel s ním absolvovat koncert skupiny Komando Soko a také s nimi jít na pozdější afterparty. Jirka to všechno zvládl, a dokonce si to užil. Navíc ho přemluví, aby se stal jedním z investorů kapely. Slíbil mu, že se jeho vklad už do podzimu zhodnotí, a to stačilo jako argument. 

V bistru se později objeví Vilma a překvapí Lumíra, Vendulu a Kateřinu snubním prstenem. Potají se vdala za Vildu a všem tím vyrazila dech. Lumír má ale nakonec radost a ještě své mamince a na dálku také Vildovi pogratuluje. 

Malá (velká) svatba

Jirkovi se Šimonem se stále daří tajit, že místo malé svatby půjde o velkolepou veselku s desítkami hostů. Gábina je tedy smířená, že kromě ní, ženicha a svědků na svatbě bude už jen hrstka dalších lidí. 

Už se ale tak trochu nepočítalo s tím, že se na svatbě objeví Jiřího otec, kterého on sám nechtěl pozvat. Když ho ale Milena s Radkem potkají na ulici, podaří se Gábinině matce váženého soudce Nejvyššího soudu přemluvit, aby zariskoval a odjel s nimi na statek, kde se bude svatba konat.

Nakonec ale nelituje, protože se s Jiřím usmířil, a dokonce ho pozval i na zítřejší obřad. Proběhne všechno v klidu, nebo se znovu soudce pohádá s Radkem Mastným a celou svatbu novomanželům pokazí?

Související články

Zdroj: vlasta.cz, tv.nova.cz, instagram.com, facebook.com