Gábinu dnes čeká svatba, ale ráno je smutná. Stále se trápí, protože na svatbu pořád nedorazila její velká kamarádka Tereza Jordánová. Vyzná se tak ráno z pocitů Jiřímu, kterého bere jako osudovou lásku. Smutek ale skončí, jakmile dorazí hosté, se kterými nepočítala. 

Stále víc se ale komplikuje příjezd Terezy, jejíž vlak měl po cestě poruchu. Nakonec ale nepříjemnou situaci zachrání soudce Jiří, který se postará o dopravu Terezy na místo obřadu. Ta nakonec stihne své kamarádce svatbu odsvědčit a vše dopadne tak, jak si Gábina přála. 

Návrat Terezy?

Gábina je moc ráda, že na svatbě měla nejlepší kamarádky. Společně si jedna druhé postěžují, jak málo se vídají. Tereza ale poté přizná, že ji brzy čeká školení v Praze, a možná se tak budou vídat pravidelně. Znamená to snad její návrat do seriálového děje? 

Vzrušení a usmíření

Na svatbě se objeví i Jiřího kolegové z kriminálky, ovšem jejich příjezd vzbudí rozruch. Na první pohled to vypadá, že ho zatýkají. „Major Herman je zatčen a půjde okamžitě s námi,“ říká velitel zásahu.

Okolí je v šoku, nikdo v první chvíli nepochopil, že se jedná o plánovaný únos ženicha. Nakonec se ale všichni všemu zasmějí. 

Během svatebního dne se dokonce usmíří i soudce Jiří s Radkem Mastným. Soudce mu dokonce předá kontakt na špičkového ortopeda, který by mu mohl pomoci s jeho zraněnou nohou.

Radek to ocení, a dokonce mu upřímně poděkuje. Oba se ale shodnou, že kamarádi z nich nikdy nebudou, ačkoli jsou vlastně jedna rodina.

Martina je v šoku

Dopoledne dorazí Martina do bistra v mikině Komando Soko. Brzy ale zjistí, že se v kapse skrývají podepsané kalhotky, a probudí se v ní žárlivka. „Já ho zabiju,“ má jasno a letí za starostou Jirkou na radnici.

„Tyhle kalhotky jsem našla v tvý mikině,“ řve na něj zrovna, když má jednání. Jirka se z toho snaží vybruslit, ale Martinu to ještě víc vytočí. „Ty si myslíš, že jsem úplně blbá?“ řve na něj.

Nakonec udělá zoufalý čin a zavolá na číslo, které bylo napsané na kalhotkách. Během hovoru s dívku zjistí, že podepsané kalhotky byly pro jednoho z členů kapely, a ne pro Jiřího. Žárlivá scéna tak byla zbytečná. 

Martina se Jirkovi omluví. „Já jsem jí zavolala a ty kalhotky byly pro někoho jiného,“ kaje se. „Tak jsem žárlivá no, příště se budu krotit,“ slibuje. Jirka doufá, že to splní, protože už o něm na radnici kolují zvláštní povídačky. Má prý tři milenky a šuplík plný kalhotek. Byla tohle její poslední žárlivá scéna?

Související články

Zdroj: vlasta.cz, tv.nova.cz, instagram.com, facebook.com