Ať už se jedná o první oslovení, první dotyk, polibek, začátek sexuálních hrátek nebo žádost o ruku, většina se přiklání k tomu, že by iniciátorem měl být vždy muž. Přece jen genderové normy v randění jsou ve společnosti stále poměrně silné, ačkoli změna už je patrná. Nicméně i ženy umějí udělat první krok. A co je důležité, většina mužů to vítá. Jak tedy oslovit chlapa, který se nám líbí?

Zdroj: Youtube

5 jednoduchých technik flirtování, kterým žádný muž neodolá:

1. Jděte k němu a pozdravte ho

Muži milují, když žena převezme kontrolu nad situací. Takže navažte oční kontakt, nahoďte úsměv a jděte ho přátelsky pozdravit a prohodit pár slov. Že nevíte, o čem si budete povídat? Nebojte, však ono se to nějak vyvrbí.

NÁZOR MUŽE: „Stačí přijít a pozdravit. My chlapi toho moc nepotřebujeme. Úsměv navíc dělá zázraky. S touhle taktikou snad ani nejde nic pokazit. A když navíc k pozdravu ženy řeknou i něco vtipného, je vyhráno." – Adam, 42

2. Dejte mu pocit zajímavosti

Poté, co muže pozdravíte a zasmějete se spolu, se pravděpodobně rozvine rozhovor. Dejte si pozor, abyste skutečně aktivně naslouchala tomu, co říká. Dobrým pravidlem je pak klást tolik otázek, na kolik vy sama odpovídáte. Nezahlcujte ho. Nikdo se nechce cítit jako u výslechu. Body nezískáte ani tím, že se budete snažit trumfnout jeho IQ (nebo kohokoli jiného) svým vlastním. Nicméně v diskuzi na určité téma neuškodí nabídnout svůj otevřený pohled a názor na věc.

NÁZOR MUŽE: „Nesnáším, když se ženou mluvím a mám pocit, že ve skutečnosti neposlouchá nic, co říkám. Skoro jako by se jen odmlčela a čekala, až zase bude moct spustit." – Tomáš, 51

3. Škádlete ho

Není třeba se snažit na muže, kterého jste právě oslovila, zapůsobit svými hlubokými znalostmi Nietzscheho (ty si nechte až na první rande). Místo toho ho jemně škádlete, utahujte si jeden z druhého a smějte se. Muži tento typ konverzace milují, neurazí se. A když jo, tak za to asi nestál. Suchara byste přece nechtěla.

NÁZOR MUŽE: „Miluju, když mě žena trochu popichuje a je vtipná. To je pak člověk neustále v dobré náladě." – Lukáš, 48

4. Pochvalte jeho postavu

Poté, co jste si například udělala legraci z jeho letního nealko drinku s barevným deštníčkem, který jste popíjela jako malá, a vyslechla si jeho názor na globální oteplování, je na čase vytáhnout eso z rukávu. Upřete na něj pohled a zalichoťte jeho vzhledu. Je to klišé? Je! A jaké! Ale muži lichotky a pochvaly milují úplně stejně jako ženy. Tak do toho!

NÁZOR MUŽE: „Vím, že nejsem ten nejhezčí frajer, ale když mi nějaká holka pochválí svaly nebo řekne, že to vypadá, že se o sebe starám, pak vím, že to pro ni funguje, a to je vše, na čem záleží." – Martin, 33 let

5. Používejte jemné dotyky

Žádný muž neodolá dotyku. Proto se jemně a zcela přirozeně dotkněte například jeho paže, když se smějete nějakému vtipu. Tento malý a nenápadný dotyk úplně postačí k tomu, abyste dotyčnému dala najevo, že vás zajímá. Pozor ale, ať to s osaháváním nepřeženete. Hlavně se po něm nesápejte! To by vzal pravděpodobně ihned nohy na ramena.

NÁZOR MUŽE: „Nesnáším, když je holka fyzicky příliš aktivní a neustále na mě sahá. Sice se říká, že chlapi chtějí jen to jedno, takže můžou mít ženy pocit, že dotýkáním něco získají. Ale to není pravda. Platí pravý opak.“ –  Honza, 38

Zdroj: vlasta.cz 5 Simple Flirting Techniques No Man Can Resist | YourTango

Související články