1. Snídaně do postele nebo domácí piknik

Brunch nebo večeře v restauraci mají něco do sebe, ale doma jste sami sebou, můžete si zpestřit jídlo předehrou, pouštět si oblíbenou hudbu apod. Objednejte si jídlo domů a užijte si gastro zážitek v pohodlí domova.

2. Připomeňte si první rande, zavzpomínejte na svatbu

Jste spolu už řádku let a občas se zdá, jako by se ze vztahu vytratila romantika a jiskra? Co si připomenout období, kdy jste ze sebe nemohli spustit oči a sundat ruce? Zajděte na drink do baru, kde jste spolu byli na prvním rande, u alba či videa ze svatby si připomeňte nejkrásnější den vašeho společného života.

VIDEO: Co jste nevěděli o svátku všech zamilovaných, sv. Valentýnu?

Zdroj: Youtube

3. Lekce tance, improvizace, malování

Není nad to, rozšířit si společně obzory, objevovat vzájemně talenty a zažít v páru legraci při učení nových věcí. Co tak si zahrát na StarDance či Hříšný tanec, namalovat si obraz, kterým doma ozdobíte zeď, nebo se uvolnit na kurzu herectví?

4. Tantra masáž

Zajít si na párovou masáž je pro mnohé dvojice příjemným zážitkem. Ale tantra masáž je jiná třída… Objevíte nepoznané, rozšíříte si obzory, okořeníte si milostný život.

5. Kurz vaření či míchání drinků, ochutnávka vína či kávy

Pokud jste gurmáni a rádi se o jídle a pití i něco dozvíte, najděte si kurz, kde si pochutnáte i rozšíříte obzory.

6. Deskové či karetní hry pro páry

Skvělý program na hezký večer pro ty dvojice, které jsou hravé, jsou nejrůznější hry. A nemusí se jednat o šachy, poker nebo Aktivity. Překvapte protějšek eroticky laděnými hrami nebo kartami pro páry, které pomáhají rozvíjet komunikaci.

7. Noc v hotelu

Doma to znáte, co si dopřát noc v hezkém prostředí, otevřít si lahev šampaňského a užívat si pohodlí? Má to svoje kouzlo, navíc vás nebude rozptylovat nevyklizená myčka a hotelový pokoj vás může inspirovat k hraní rolí…

8. Párové focení

S dětmi se fotíte pravidelně, ale kolik fotek máte vás dvou? Takových, které by zachytily vaši lásku, vzájemnou něhu, pošťuchování a to, co máte jeden na druhém tak rádi? Domluvte si focení s profesionálním fotografem a nechte jej, ať vám vytvoří krásnou památku.

9. Turistou ve vlastním městě

Jít na procházku? To nezní jako nejzajímavější program. Ale co se vydat na procházku s průvodcem? Živým či knižním? A poznat své město zase trochu jinak, dozvědět se zajímavosti z historie apod.?

10. Napište si navzájem milostný dopis, sepište „bucket“ list

Každodenní stereotyp a povinnosti nedopřávají prostor pro práci na vztahu a láskyplná vyznání. Ale co využít Valentýn k tomu, abyste své drahé polovičce vyjádřili, co cítíte? Napište si vzájemně dopisy a uvidíte, jak to bude romantické. Nebo můžete společně vyrazit do říše snů a naplánovat, co byste společně rádi v příštích letech podnikli. Říká se tomu bucket list a dodá vaší společné budoucnosti jasné rozměry.

Zdroj: vlasta.cz, countryliving.com

Související články