Silvestrovské posezení v restauraci se objednává i několik měsíců dopředu, stejně jako vstupenky na různé party. Oslavit konec nového roku ve společnosti má dlouhou tradici. Patří k němu i ohňostroj, původně měly petardy zahánět zlé duchy. Občas se něco semele, hlavně když alkohol teče proudem. Ale je fajn vyřídit si staré zášti, v Peru se mírné sousedské rvačky vyvolávají schválně, aby se šlo do nového roku s čistým štítem. Oslavy také spojují různé druhy lidí. Jaký party typ jste vy?

Pohodářka: Natalie Portman

Upřímný úsměv přitahuje lidi jako magnet. Pohodáři jsou vždy připraveni rozproudit konverzaci, když večírek trochu skomírá. Přiloží ruku k dílu, když vázne dolévání skleniček, neodmítnou výzvu udělat ostatním foto. Nedělají skandály a vědí, kdy odejít.

Mimozemšťan: Rowan Atkinson

Napadne vás, jestli právě nevystoupil z kosmické lodi, která zde přistála omylem. Vyplašeně se rozhlíží, stojí v koutě. Nepije a nemluví. Často během večera odskakuje na toaletu. Obvykle mívá na sobě košili a kravatu.

Královský pár: Beckhamovi

Neoddělitelní, ve společnosti velmi známí, úspěšní. Vždy dorazí s výrazným zpožděním, aby je nikdo nepřehlédl. Jsou vyladění do posledního detailu a nevadí jim okukování. Zvyšují prestiž večírku, i když se sami do hovoru moc nezapojují.

Módní ikona: Jennifer Lopez

Osoba, která se na večírek připravuje několik týdnů dopředu. Nezajímá se o to, kdo tam bude, ale v čem tam ona půjde. Musí jít o originální kombinaci. Stylovost od účesu přes make-up, šaty, boty, doplňky. Místem konání se však jen mihne.

Influencerka: Kim Kardashian

Poznávací znamení: pozdní příchod, provokativní oblečení, mobil přilepený k ruce, samomluva. Není důležité, co se děje, ale co se natočí. Tihle lidé žijí svůj společenský život se zpožděním, až když ho sdílí a někdo to olajkuje.

Kluk od vedle: Ed Sheeran

Týpek/týpka, kteří působí dojmem, že bydlí vedle a jen si odskočili půjčit cukr. Je jim jedno, že mají oprané džíny a oversize triko. Dá se s nimi pokecat o čemkoliv a obvykle udrží krok i v pití, takže se ostatní nemusejí bát pověsti alkoholika.

Bavič: Adam Sandler

Rozhazuje vtipy a trefné poznámky, lidé okolo se smíchy lámou v pase. On sám se nikdy nesměje. Když se připije, někdy jeho slova začnou bodat, takže se kolem něj vytvoří prázdno. Přichází i odchází sám.

Průšvihářka: Miley Cyrus

Průšviháři se obvykle přiřítí ve chvíli, kdy už je nálada parádně rozjetá, takže se ztratí, že už se také bavili někde jinde. Jenže rychle získají náskok a začnou chrlit riskantní nápady. Dostat je z večírku je téměř neproveditelné.

Plačka: Britney Spears

Přichází do společnosti v plné parádě. S přibývajícími minutami a panáky se fasáda vyrovnané osoby rozpouští. Následuje plačtivá opička. Sebelítost a rozmazaná řasenka. Scéna, usínání na zemi a obvykle nedůstojný odvoz taxíkem.

Černý kůň: Ryan Gosling

Nejdřív odpuzuje okolí dokonalostí a arogancí. Ale když si rozepne košili a prohrábne si vlasy, pořádně se to rozběhne. Přehraje místního dýdžeje a předvede barmanskou šou jako profík. Na parketu září jako Travolta. Z večírků si obvykle odvádí nějakou trofej.

Zdroj: vlasta.cz starsinsider.com

Související články