V pátek a sobotu došlo konečně na dva dlouho očekávané koncerty baviče Leoše Mareše. Kdo si je nenechal ujít, může potvrdit, že se populární moderátor díky celé řadě slavných hostů opět postaral o nezapomenutelnou show. A jednou z hlavních hvězd obou večerů byl právě dnešní oslavenec Jiří Korn. Zpěvák na pódium zaplněné O2areny předstoupil ve svém tradičně netradičním modelu, doplněném tmavými slunečními brýlemi a bekovkou, a zazpíval dojemnou píseň Jednou hůř, jednou líp. Z lehce zádumčivé nálady, která ve světélkující hale panovala, však fanoušky rychle dostal písní Žal se odkládá. Během ní totiž vokalista 4TETu nečekaně rozpohyboval boky a k tanečku přizval i samotného Mareše. Společná choreografie sklidila úspěch i uznání. Jirka Korn je zkrátka živoucím důkazem, že věk je jenom číslo.

Zdroj: Youtube

Předčasný dárek k narozeninám

V neděli ráno pak moderátor na svém instagramovém účtu zveřejnil zprávu, kterou od někdejšího bigbíťáka obdržel. „Leoši, upřímný dík za ty dva přenádherné dny, které jsi mi daroval. Bylo to ohromné a velmi posilující. Hluboce se skláním před tvým smyslem pro humor a zábavu. Během koncertu jsem byl několikrát dojat a zároveň se smál jako blázen. Děkuji ti, že jsi!!! Jeden z mála se srdcem na pravém místě. Měj se báječně a ať ti vydrží tvá neutuchající energie. S úctou, Jirka Korn,“ napsal zpěvák s vděčností, pro něhož mohlo být vystoupení jakýmsi předčasným dárkem k dnešním narozeninám.

Málokdo ví, že kariéra Jiřího Korna odstartovala už v šedesátých letech se skupinou Rebels, v sedmdesátkách pak pokračovala v rámci kapely Olympic a teprve po skončení angažmá u Olympicu se vydal na sólovou dráhu. Pamatovat si ho ale můžeme také z úspěšného cyklu Možná přijde i kouzelník, se kterým své písně spojil v osmdesátých letech. Poslední roky je členem vokálního kvarteta 4TET. Hraje kulečník, a to na úrovni celostátního přeborníka, baví ho golf. Je potřetí ženatý, jeho vyvolenou se před pár lety stala o pětadvacet let mladší Renata Cieslerová.

Zdroj: osobnosti.cz, youtube.com, instagram.com