Jak sama říká, z Prahy je nadšená a vždycky byla. "Už před lety jsem uvažovala tom, že bych si tu pořídila nějakou základnu. Je fajn, že se to nakonec stalo, a navíc naprosto přirozeně, shodou okolností. Mít zázemí, kde vás navíc někdo čeká, je skvělé. Máte domov, a navíc se cítíte milovaná a v bezpečí. K někomu patříte… Co víc bych si mohla přát," prozradila herečka Judit Pecháček.

Zelený a návykový

Možná jste slovo kratom nikdy neslyšeli, věřte ale, že vaše děti nebo vnoučata ano. Zelený prášek, který si někteří sypou do pití, aby měli více energie, nebo naopak zpomalili a uklidnili se. Adiktologové před ním však varují, protože je silně návykový. V poslední době se šíří hlavně mezi dětmi a dospívajícími. I proto, že jeho prodej zde dosud není nikterak regulovaný. To by se mělo brzy změnit.

Policisté na koních

S Vladimírem Šperlem, šéfem pražské jízdní policie, jsme si povídali o proměnách i potřebách policistů a jejich koní. Vyzvídali jsme, koho nejvíc láká práce u jeho jednotky, jestli častěji na policejním koni potkáte policistu nebo policistku a kde na takovou hlídku narazíte nejpravděpodobněji!

Psychické problémy nejsou ostuda

Ignorovat rodinná tajemství se nevyplácí. Pokud v rodině existují traumata, která se nevyřešila v jedné generaci, v té další se mohou objevovat nevysvětlitelné symptomy, jako jsou deprese, úzkost, nemoc, finanční problémy či nešťastné vztahy.

Boj proti vráskám i recept na domácí nutellu

Komplexní program proti vráskám. Proč vypadat starší?

Slavná britská šéfkuchařka Nigella Lawson oslavila dvaašedesátku a vypadá jako bohyně. Tedy vypadala tak vždycky, mezi námi, teď ale vypadá fantasticky! Fanoušky lákala na svůj sexappeal v kuchyni a netajila se, že si nedokáže odpustit noční návštěvy spíže, aby našla něco hříšně smyslného k snědku. Labužnice tělem i duší už dnes ale noční nájezdy na ledničku nepořádá.  

Domácí termix, nutella, jogurt, na kterých si nejen pochutnáte, ale i ušetříte. Už jste to někdy zkoušeli?