Herečka Kateřina Bohatová se přiznala, že je šprt a dříč. Jinak by toho asi tolik nestihla. Ještě jí nebylo čtyřicet, a už si zahrála v Národním divadle, ve Státní opeře i v muzikálovém Karlíně. A teď baví diváky v seriálu Agrometal. Na prvním místě je pro ni rodina. Kdo tu její tvoří, to se dozvíte v rozhovoru!

Představíme vám Romana Göttlichera, který získal cenu pro nejinspirativnějšího učitele. V rozhovoru přiznává, že kdyby si nevyzkoušel práci mimo školu, kdyby nezaložil a nevedl fitcentrum, nebyl by tak dobrým kantorem.

Příběh Rakušanky s česky znějícím jménem Heidi Jelinek je jako z pohádky. Slavnou se stala jako Heidi Horten a byla (donedávna) nejbohatší ženou Rakouska. Bulvár ji nazýval nejšikovnější zlatokopkou. Jak ke svému majetku přišla a jak s ním naložila?

Z úplně jiného těsta je Katta. Živelně hraje, zpívá i mluví, boří žánrové hranice a nikoho nenechává na pochybách, že varhany jsou moderní hudební nástroj. "Láska je to nejcennější, co máme, a nikdy jí není dost."

A protože se blíží září a začátek školy, Vlasta připravila spoustu tipů na skvostné svačiny. Rohlíku s máslem už odzvonilo. Moderní svačina vypadá jinak!

Zdroj: vlasta.cz

Související články