Zdroj: Youtube

Vylepšit si prostředí nebo vlastní schopnosti, jak zvládat pracovní rutinu pomocí kamenů, má přídech magie, která přináší do všedních dnů něco nového. Třeba nastala správná chvíle na vyzkoušení.

Citrín přitahuje peníze

Jeho zlatá barva to naznačuje na první pohled. Říká se mu kámen obchodníka, protože přitahuje dobrý výdělek. Funguje při startování nových projektů, ale dokáže také oživit kariéru, která už trochu vyšuměla. Jestli chcete přilákat peníze, dejte si citrín do peněženky. Jako posilovač motivace funguje na dohled, třeba na pracovním stole, ideálně na místě, kam dopadá slunce. Stačí na něj pohlédnout, když docházejí síly.

Karneol zahřeje duši

Velmi oblíbený kámen přitahuje pohled hřejivými barvami od oranžové po červenou. Přitahuje úspěch jako magnet a nezaleknete se ani velmi náročných pracovních úkolů. Zvedne vám energii, abyste se mohli s novou silou vrhnout do překonávání stereotypu. Také pomáhá, když vám množství práce přerůstá přes hlavu. Karneol se skvěle vyjímá v prstenu nebo si kámen položte na noční stolek, ať je ráno tím prvním, co uvidíte.

Pyrit zvyšuje sebevědomí

Dostatečná důvěra ve vlastní schopnosti není samozřejmost. Jestli často pochybujete, že na to máte, sáhněte po pyritu. Zahání nedůvěru, která může člověka naprosto ochromit. Odkloní špatné myšlenky a usnadní cestu k lepší kariéře. Dejte si ho do kapsy, během dne sevřete do dlaně a myslete na to, jaké to bude, až se vám podaří poprvé pořádně zaskórovat. A nenechte se překvapit, že si polepšíte i finančně.

Tygří oko budí odvahu

Jestli máte plnou hlavu nápadů, jak dělat věci v práci lépe, snadněji, rychleji, ale neumíte je prodat, ve společnosti dravého kamene se to změní. Riziko už vás nebude tolik děsit a držet v koutě. Uplatníte se a v kariéře se posunete pořádným skokem. Nošení tygřího oka na těle, například zasazeného v působivém náhrdelníku, promění dobré myšlenky v konkrétní činy. A kdyby vás někdo šidil, budete umět i zařvat.

Avanturín prolomí smůlu

Schopnosti, píle, loajalita, to jsou dobré základy pohody v práci, ale je třeba i kousek štěstí. Máte-li pocit, že se vám lepí smůla na paty, zažeňte ji září zelených avanturínů. Fungují podobně jako čtyřlístek. Ať už vám přidělují zásadně nejtěžší úkoly, nebo stále povyšují jenom kolegy, dá se to zlomit. Vezměte kámen do ruky před odchodem do práce a myslete na to, co si přejete. Nestyďte se ani, když půjde „jen“ o zvýšení platu.

Zdroj: Youtube.com, bernardine.com/lucky-gems-for-career-success/, tocrystal.com/blog/best-crystals-for-career-success/

Související články