Moderátor, který velmi lpí na profesionálním přístupu, situaci s přesouváním termínů svého nejdůležitějšího projektu nesl těžce. O veškerých změnách vždy se smutkem informoval své fanoušky na Instagramu, kde je však nezapomněl ujistit, že o zakoupené vstupenky nepřijdou. Omluvu podepsanou svým jménem vždy zveřejnil i na oficiálních stránkách O2 areny.

Do čtveřice všeho dobrého

Jak se zdá, letos to konečně klaplo a Leoš, jehož posláním je bavit lidi, si opět splní sen stát na pódiu uprostřed největší haly v Česku. „Show Koncerty 360 je připravena, vyladěna do posledního detailu a my se moc těšíme, až vám ji v plné síle předvedeme. Věřím, že se tam se všemi, co mají už dva roky vstupenky a stále čekají, společně potkáme. Moc díky za přízeň a trpělivost a ještě jednou se omlouvám za komplikace,“ vzkázal Mareš, kterému se obchodní duch rozhodně nedá upřít. V sobotu po koncertě se totiž uskuteční navíc afterparty, jíž se zúčastní řada hvězdných hostů v čele s Kapitánem Demo, kam si fanoušci mohli zakoupit lístek, který bohužel není za „hubičku“, ale za skoro deset tisíc korun. Částka naštěstí zahrnuje občerstvení a také setkání s Leošem – tzv. „Meet & Greet“.

Daří se na všech frontách

Moderátor momentálně prožívá jedno z nejšťastnějších období v životě. Před dvěma měsíci se totiž stal již trojnásobným tatínkem. Manželka Monika mu porodila dceru Alex. Mareš si otcovství užívá a virtuální prostor zasypává společnými snímky. Radost mu však dělají ještě dva puberťáci, šestnáctiletý Jakub a čtrnáctiletý Matěj, které má z prvního manželství.

Zdroj: O2arena.cz