Veroniku Beskydiarovou alias Besky, vítězku soutěže MasterChef, všichni znají jako kreativní kuchařku. Málokdo ale ví, že její nejbližší spolupracovnicí je maminka, má od mala ráda sport a v poslední době se věnuje běhání, které prospívá jejímu tělu i duši.

Rozpalte grily! Rady a triky profesionálů z vás udělají miláčka rodiny. Jak udělat křupavý a přitom šťavnatý steak, ugrilovat rybu, k tomu přihodit brambory, cukety, papriky, lilek i ananas.. Tipy na marinády, dipy a omáčky. Dokonalý manuál i pro začátečníky.

Jaké jsou triky slavných padesátnic, díky kterým vypadají, jak vypadají? Odpovědi najdete v novém čísle! Kromě toho vás také čeká móda, která se tentokrát zahalila dovolenkových barev, tedy barev moře a oceánu. Modrozelená je totiž kombinace, která sluší všem! A jestli už na vás bylo grilování a letních dobrot dost a chtěli byste shodit nějaké to kilo, tak zkuste tentokrát přerušovaný půst. Nemusíte si nic odpírat, a přesto funguje.

Na závěr, ovšem ne jako poslední článek nového čísla, si rozhodně přečte zajímavé téma o antibiotikách. Až 80 procent antibiotik je u nás každý rok předepisováno zbytečně. Nemocní by se obešli bez nich. Co je to antibiotická rezistence a jak se jí bránit.

To, a spoustu dalšího, se dočtete v nové Vlastě, která je již v prodeji!