Jak vypočítáte vibraci vašeho jména? Základem je numerologická tabulka, kdy každé písmeno má své číslo. Písmene CH se musí rozdělit na C a H. Háčky a čárky se ignorují. Postupně sečtete všechny číslice, až získáte jednu jedinou číslici. Jedině v případě, že vám vyjde 11 nebo 22, jde o takzvaná mistrovská čísla, která mají vlastní výklad a dále se nerozkládají. Pro výpočet vibračního čísla použijte svoje rodné příjmení, nikoli to, které jste získala po sňatku. Pokud například plánujete rodinu, je dobré při výběru křestního jména přemýšlet, aby mělo ve spojení s příjmením co nejsilnější vibraci.

Pro zjištění vašeho vibračního čísla použijte následující redukci:

  • 1: A, J, S
  • 2: B, K, T
  • 3: C, L, U
  • 4: D, M, V
  • 5: E, N, W
  • 6: F, O, X
  • 7: G, P, Y
  • 8: H, Q, Z
  • 9: I, R

Pokud se jmenujete například Jana Nová, bude součet probíhat takto: JANA (1+1+5+1) = 8, NOVÁ (5+6+4+1) =16 = 1+6=7 = 8+7=15 = 1+5=6. Vaším vibračním číslem je číslo 6. Které číslo tedy patří k vašemu jménu a co o vás říká?

Související články

Vibrační číslo 1

Pokud je vaším vibračním číslem jednička, jste nezávislí, originální a toužíte vítězit. Máte vůdcovské schopnosti. Sebevědomí vám nechybí. Máte velké ambice a jste přesvědčeni o tom, že dobudete svět. Bývají z vás dobří šéfové, manažeři, podnikatelé i vynálezci, spisovatelé či advokáti. Zápornými vlastnostmi jsou egoismus a lenost.

Vibrační číslo 2

Dvojky jsou vyrovnané, rozvážné a diplomatické. Jste mírní a trpěliví a vždy vám jde o harmonii. Nemáte rádi soutěžení, proto se vám lépe pracujte v týmu, ke štěstí a úspěchu potřebujete spolupracovníky. Jste citově založení a obvykle žijete v manželství. Svou práci odvádíte co nejpečlivěji. Bývají z vás dobří soudci, diplomaté, psychologové, učitelé, ale také hudebníci nebo tanečníci, protože máte smysl pro rytmus. Zápornými vlastnostmi jsou apatie a stydlivost.

Vibrační číslo 3

Trojky jsou optimistické, sociální a velmi přátelské. Jste společenští, neustále v pohybu a chcete být v kontaktu s lidmi. Patříte k oblíbencům díky vaší přátelské povaze. Umíte reprezentovat a svět je pro vás jako jeviště. Máte vrozený talent na psaní, bývají z vás dobří spisovatelé, novináři, řečníci i zpěváci či herci. Je pro vás důležité přátelství. Vašimi zápornými vlastnostmi jsou nadměrná upovídanost, žárlivost a někdy sklony k pomlouvání.

Související články

Vibrační číslo 4

Pokud je vaším vibračním číslem čtyřka, jste praktičtí, čestní, spravedliví, trpěliví a cílevědomí. Dokážete se soustředit na to, co je potřeba a nenecháte se ničím vyrušit. Klíčovými slovy ve vašem životě by měly být řád a systém. Jste zrozeni k zodpovědnosti a pomoci ostatním. Vynikáte v technických oblastech, ekonomice, bankovnictví, lékařství i službách. Zápornými vlastnostmi jsou sklony k sebedestrukci, lenosti a těžkopádnému myšlení.

Vibrační číslo 5

Pětka znamená svobodu a změnu. Jste otevření všemu novému a nemáte rádi nudu a stereotyp. Nevydržíte moc dlouho na jednom místě, přitahuje vás poznávání nových věcí a událostí. Úspěšní budete tehdy, pokud se obklopíte správnými lidmi. Máte spoustu zájmů, což může vést k tomu, že zbytečně plýtváte energií. Jste rození cestovatelé a rádi poznáváte nové kraje a lidi. Jsou  z vás dobří obchodníci, detektivové, uplatníte se ve společenské sféře nebo politice, prostě všude, kde se stýkáte s lidmi. Zápornými vlastnostmi jsou nezodpovědnost a sklony k závislostem, jako je alkohol nebo sexuální promiskuita.

Vibrační číslo 6

Šestka je symbol krásy a harmonie. Jste zodpovědní a vše se vám daří, aniž se o to musíte výrazně zajímat. Jste milí, vděční, dobročinní a čestní. Jste umělecky založení a milujete přírodu. Máte rádi květiny, zahrady a parky. Když je potřeba, rádi pomůžete. Jsou z vás dobří politici, designéři, farmáři či pracovníci ve stravování. Šestky zlepšují život všem okolo. Zápornými vlastnostmi jsou pýcha, tvrdohlavost a někdy panovačnost.

Související články

Vibrační číslo 7

Sedmičky jsou nezávislí intelektuálové. Hledáte v životě poznání, prověřujete a dokazujete fakta. Rádi se o vše, co zjistíte, dělíte s ostatními. Jste velice rozjímaví, proto je někdy těžké proniknout do vaší duše. Jste ale oblíbení, lidé si cení vašich znalostí. Všude se cítíte jako doma a nejlépe se uplatníte v právnické sféře, vědě, bankovnictví a pedagogice. Mohou z vás být i duchovní vůdci či astronomové. Zápornými vlastnostmi jsou tajnůstkářství, lhostejnost a netrpělivost.

Vibrační číslo 8

Pokud je vaším číslem osmička, jste úspěšní a toužíte po moci. Milujete výzvy, chcete obsazovat vedoucí pozice a vést davy. Nejvíc uspějete v oblastech souvisejících s velkými materiálními hodnotami. Vaše životní cesta nebude nejsnadnější, ale když se budete neustále vzdělávat, zvládnete to. Musíte se naučit najít rovnováhu mezi duchovním a materiálním světem. Bohatství vás potká, pokud se naučíte konat dobro i pro ostatní. Můžete doučovat, pracovat jako trenéři, obchodovat nebo najít uplatnění v dopravě. Zápornými vlastnostmi jsou přílišná sebeláska a ješitnost.

Vibrační číslo 9

Devítky jsou nesobecké a vznešené. Jste láskyplní a soucitní lidé, kteří v životě chtějí pomáhat. Úspěch přijde, pokud se naučíte vyjadřovat svoje emoce a chápat emoce druhých. Jste štědří a máte schopnost se přizpůsobit. V lásce jste upřímní, ale toužíte dostávat víc, než sami dáváte. Neradi se zabýváte maličkostmi a malichernostmi. Můžete být dobří učitelé, herci, lékaři, opatrovníci, umělci, či humanitární pracovníci. Zápornými vlastnostmi jsou výbušnost a impulzivnost.

Související články

Vibrační číslo 11

Jste kreativní a dokážete vidět pod povrch. Jste originální a patříte k duchovním vůdcům. Také jste rádi středem pozornosti. Díky vašemu charisma se vám daří velmi snadno ovládat druhé. Přátelé se na vás obrací, když potřebují podporu. Dařit se vám bude tam, kde je potřeba sociální empatie, tudíž v sociální sféře. Dokážete v sobě rozvinout velké psychické schopnosti. Někdy máte až příliš velké ambice, takže je pro vás život těžký. Zápornými vlastnostmi jsou zvýšený egocentrismus a nepraktičnost.

Vibrační číslo 22

Tohle mistrovské číslo naznačuje, že chcete mít osud i život pod kontrolou. Máte velké ideály a plány, které jdou až za hranice země. Ve vaší povaze se skrývá genialita, kterou ne vždy dokážete odhalit. Úkoly, které se před vás postaví, berete smrtelně vážně, a kvůli splnění „mise“ často zapomínáte na osobní život. Bývají z vás dobří vůdci, organizátoři, zakladatelé firem či politických stran, revolucionáři. Pokud se vám zdá, že toto číslo s vámi nekoresponduje, podívejte se na čtyřku. Zápornými vlastnostmi jsou sklony k nečinnosti, revoltě a pocitům méněcennosti.

Zdroj: vlasta.cz cosmopolitan.com/lifestyle/a39344504/name-numerology-destiny-number Numerologie šťastných čísel, Eugenika

Související články