Tyto testy jsou často založeny na interpretaci první věci, kterou spatříte na předloženém obrázku. Co o vašich silných a slabých stránkách odhalí tento obrázek? Vidíte jako první mužskou tvář, dívku, která si čte knihu, dívku držící šálek, nebo vázu s květinami či židli? Otestujte se a odhalte svoje slabé a silné stránky.

Mužská tvář

Pokud jste jako první spatřili mužskou tvář, vaší největší předností je schopnost být objektivní i v těžkých situacích. Tam, kde by se ostatní během krize hroutili, vy jste schopni se vzchopit a zvládnout vše vyrovnaně a sebevědomě. Jste inspirací pro ostatní, a také proto se na vás tolik lidí obrací, když mají potíže. Vaší slabinou je však způsob, jakým zvládáte své vlastní obtížné emoce. Proto nemáte velkou emoční inteligenci, a je pro vás tudíž těžké spojit se s lidmi, které máte rádi.

Dívka čtoucí knihu

Jestliže vidíte jako první dívku, která si čte, vaší největší silou je váš intelekt. Jste přirozeně inteligentní a rádi se učíte novým věcem. Dokážete se hluboko ponořit do všeho, abyste získali co nejvíc znalostí. Vaší slabou stránkou je určitý odstup od věcí, které vás nezajímají. To navenek vypadá jako lhostejnost, čímž se můžete odříznout od lidí, kteří s vámi nesdílejí stejné zájmy.

Dívka držící šálek

Pokud jste si jako první všimli dívky držící v ruce šálek, pak jste skvělí posluchači. Vaše schopnosti naslouchat pomáhají lidem kolem vás, aby se otevřeli a řekli, co chtějí. Vaše rozhodovací schopnosti ale tak skvělé nejsou. Pomáháte ostatním v rozhodování na základě pro a proti, ale když se to týká vás samotných, raději uděláte krok zpět.

Váza na květiny

Jestliže jste jako první zaregistrovali vázu s květinami, pak je vaší největší silou láska. Máte tendenci všímat si všeho dobrého a krásného na lidech, které potkáváte. Držíte se dál od zbytečných pomluv a děláte vše pro to, abyste se zalíbili ostatním. Někdy ale ignorujete červené vlajky a dostáváte se do obtížných situací.

Židle

Zaujala vás na první dobrou židle? Pak máte jedinečný a velmi originální pohled na život. Na rozdíl od ostatních se dokážete dívat na různé situace úplně jiným pohledem, což je inspirující. Nedokážete se ale dlouho soustředit na jednu věc a často se necháte rozptylovat věcmi, které nejsou důležité.

Stůl

Viděli jste jako první stůl? Vaší nejsilnější stránkou je naslouchat druhým a porozumět jim. Jste skvělí v komunikaci a díky tomu se vám dokážou otevřít i lidé, kteří mají potíže s vyjadřováním vlastních myšlenek a pocitů. Skvěle byste se hodili pro práci psychoterapeuta. Zatímco komunikace je vaší silnou stránkou, slabinou je rozhodování. Těší vás, když pomáháte ostatním probírat jejich problémy, ale máte problém rychle se rozhodnout a jednat.

Zdroj: vlasta.cz yourtango.com

Související články