Perseidy jsou jeden z nejvýraznějších každoročních jevů. Meteorický roj Perseidy je pojmenovaný podle souhvězdí Persea. V řecké mytologii byl Perseus synem Dia a vrahem gorgony Medúzy. A když se nebudete bát, že se proměníte v kámen při pohledu na tento meteorický roj prachových částic komety 109/Swift-Tuttle, pak můžete zažít skutečně nevídanou podívanou.

Zdroj: Youtube

Dar z jiného světa

Vrchol aktivity těchto „padajících hvězd“ můžete zažít v noci z dvanáctého na třináctého srpna, kdy můžete vidět zhruba každou minutu padající hvězdu. Očekává se, že bude k vidění až sto meteorů za hodinu, takže půjde o nejintenzivnější hvězdný déšť roku. Střílející hvězdy, jak se jim taky říká, jsou prý předzvěstí důležitých událostí. Mnoho kultur se domnívá, že pohled na tyto hvězdy přináší štěstí a že i maličký kousek meteoritu je dar z jiného světa, který má nadpřirozené schopnosti. Jděte do toho a vyzkoušejte následující dva rituály, které vám mohou (možná) změnit život.

Zbavte se negativní energie

V našich bytech a domech se hromadí spousta různé energie. Některé jsou pozitivní, jiné jsou negativní, jako je hněv, nemoci nebo strach. Tyto energie ovlivňují vás i členy vaší rodiny. A část energie ve vašem bytě zanechávají i lidé, kteří přijdou na návštěvu. Jak poznat, že máte doma negativní či pozitivní energie? Na negativní energii poukazují například dveře, kterými procházíte a neustále se o ně zachytáváte rukávem, nebo místo, kde se nadměrně hromadí prach či místo, kde máte tendenci se hádat. Může vás taky bezdůvodně bolet hlava. Pokud to tak je, je zapotřebí byt do nejdříve „vyčistit“.

Rituál k očistě vašeho domova

Co k tomu budete potřebovat? Trochu soli a minerální vodu. Jakmile je smícháte, trochu vylijte ze středu domu směrem k vchodu. Nezapomeňte dát trošku slané minerály i do zásuvek a skříní. Zatímco to budete dělat, vizualizujte si ve svém nitru světlo vesmíru. Pomocí hlubokého dýchání nechte vibrace Perseidů proniknout až do vašeho domu, aby došlo k omlazení energetického pole. Jakmile dokončíte rituál, vylijte to, co zbylo z vody, přes domovní dveře a představujte si, jak negativní energie odchází, aby se vytvořil prostor pro všechny pozitivní energie, které teprve přijdou. Pokud chcete, můžete taky vyčistit byt pomocí zapálených vonných tyčinek, především kadidla. Musíte si ale sednout tak, aby se nohy dotýkaly podlahy a zapotřebí je také klid. Musíte si také představit energii, která se čistí, jinak bude rituál neúčinný.

Rituál s pomocí amuletu

Perseidy s sebou nesou velmi silnou energii, takže v noci 12. srpna můžete díky této energii „nabíjet“ vaše amulety nebo drahé kameny. Jak „přimět“ kámen, aby se nabil energií Perseidů? Je to jednoduché. Minerály stačí umístit na okenní parapet, balkon nebo terasu a nechat je tam, aby se samy naplnily energií hvězd. Měli byste to udělat po západu slunce, ale ještě dřív, než se objeví na obzoru měsíc. Když to uděláte, intenzita vašich snů bude v tuto noc a další noci znatelně silnější. Nebojte se a snažte si zapamatovat, o čem se vám zdálo. Právě tyto sny vám mohou prozradit budoucí události, které vás teprve čekají. Soustřeďte se na pozitivní myšlenky, aby byly hvězdy na vaší straně.

Rituál s aromaterapií

Budete potřebovat skládací židli a náramek či náhrdelník. Udělejte si pohodlí a naneste několik kapek esenciálních olejů na náramek či náhrdelník a nasaďte si je. Zředěný olej můžete nanést taky na zápěstí. V bytě, venku nebo na balkoně, by měla být tma. Sledujte padající hvězdy a přemýšlejte, co ve vašem životě potřebuje jiskru nebo přísun energie. Je před vámi nějaký nový projekt? Začínáte nový vztah? Chcete jen nový pohled na život? Zhluboka dýchejte a vdechujte vůni vybraného esenciálního oleje. Pokaždé, když uvidíte padající hvězdu, představte si ji jako potenciální cestu, kterou byste se mohli vydat nebo které se musíte držet.

Zdroj: Vlasta.cz magic.horoscope-du-jour-gratuit.com

Související články