Princezna Kate je považována za nejoblíbenější a nejaktivnější členku britské královské rodiny. Ne nadarmo se jí přezdívá královna lidských srdcí, protože mnoha lidem připomíná princeznu Dianu.

Zdroj: Youtube

Změny odmítá

Princezna Kate si ráda udržuje svůj stálý a klasický styl účesu. A přestože se manželka prince Williama nápadným změnám vyhýbá, i těch nejmenších si média okamžitě všimnou. Novým sestřihem překvapila naposledy například v roce 2020 během své pracovní návštěvy Irska. Od té doby Kate Middleton vídáme pouze v dlouhých a rozpuštěných vlasech, které občas navlní nebo sepne do jednoduchého drdolu.

Kate podle umělé inteligence

A protože lidská tvořivost nezná mezí, s pomocí umělé inteligence vznikly snímky, na nichž je Kate vyobrazena v několika možných verzích účesů, které by jí mohly slušet. Dámy po celém světě začaly uměle vytvořené fotografie na sociálních sítích okamžitě sdílet a je jasné, že se stanou inspirací pro nejednu z nich.

Na první fotce je princezna Kate vyobrazena s krátkým, decentně navlněným mikádem pod bradu. Druhý snímek je doplněný jemnou ofinou rozházenou na obě strany.

Dlouhé vlasy po ramena a rovně střiženou ofinu umělá inteligence přisoudila Kate na třetím snímku. Na čtvrté fotce má princezna krátké vlasy ležérně hozené za uchem. Na předposledním snímku vidíme Kate Middleton s dlouhými vlnitými vlasy a hustě střiženou ofinou. A jako poslední účes, který by dle mínění umělé inteligence národem milované princezně slušel, je romanticky zvlněné mikádo.

Inspirace podle princezny

Pokud máte princeznu Kate rádi a oblíbili jste si její styl, inspirovat se můžete i v naší galerii. Princezna Kate se totiž ráda obléká jednoduchým a střídmým stylem, který je dostupný pro dámy všech věkových kategorií. A nebojí se ani levných a běžně dostupných kousků oblečení z klasických obchodů.

Zdroj: Vlasta.cz Instagram harpersbazaar People

Související články