Návrat sezony

A JAK TO BYLO DÁL II (HBO Max, od 23. června)

Lidé to chtěli, tam jim to dali. Série navazuje na mimořádně populární seriál Sex ve městě. A voilà! Návrat po letech může být úspěšný. I když se herečka Kim Cattrall rozhodla cirkus opustit, její postava Samanthy ožije ve vzpomínkách ostatních figur. Carrie, Miranda a Charlotte pořád mají co říct světu, přestože jejich rozhovory se již nezaměřují na intimní témata (myšleno sex a sex a zase sex), ale spíše na vážnější záležitosti. Smrt „pana Božského“ byla jen začátkem nových příběhů.

Zdroj: Youtube

S českou stopou

SVĚTLO NADĚJE (Disney+)

Historické životopisné drama o Miep Gies, dívce, která hrála klíčovou roli při skrývání rodiny Frankových během druhé světové války. Minisérie se soustředila na její mimořádnou statečnost a kuráž a nabízí nový pohled na slavný deník Anny Frankové. V hlavních rolích Bel Powley jako Miep Gies a populární Liev Schreiber jako Otto Frank.

Pop hvězda a velká láska

IVETA II (Voyo)

Druhá sezona ambiciózního biografického dramatu se odehrává po smrti partnera hlavní hrdinky Ivety. Minisérie sleduje její život a cestu ke slávě v porevolučních časech. Anna Fialová se opět vrací do role Ivety Bartošové, a tentokrát se děj posouvá do 90. let. Třetí a závěrečná řada je v současné době ve vývoji.

Slavná hvězda v hlavní roli

IDOL (HBO Max)

Generační drama Sama Levinsona (např. Euforia) a kanadského zpěváka The Weeknda. A je o tom, o čem oba vědí dost, tedy že život mladých lidí v showbyznysu v Los Angeles není žádná selanka. Lily-Rose Depp si zahrála Jocelyn, která touží po slávě a ví, že za ni musí zaplatit vysokou cenu. Její cesta ji zavede k podivnému guruovi a do světa luxusu a pozlátka.

Pro fanoušky katastrof

DEN PO DNI (Netflix)

Katastrofické drama, které se odehrává čtyři roky po skvělém seriálu Černobyl, se tentokrát zaměřuje na jaderné trauma spojené s tragickou havárií jaderné elektrárny Fukušima I v Japonsku. Režisérem temného osmidílného dramatu je Hideo Nakata, tvůrce původní japonské verze slavného hororu Kruh.

Krásy i temnoty Nového Zélandu

STÍNY NAD JEZEREM (prima+)

Psychologický thriller od legendární režisérky Jane Campion. Žena ověnčená cenami z největších filmových přehlídek teď přichází dobýt svět streamovacích služeb s detektivním seriálem. V hlavní roli Elisabeth Moss (Příběh služebnice, Mad Man) jako vyšetřovatelka řeší brutální případ zneužívání dívenky, což v prostředí venkova Nového Zélandu, kde ženy čelí každodennímu ponižování a utrpení, není snadný úkol.

Historie jako terč vtipů

VELIKÁ III (HBO Max)

Antihistorická komedie je pokračováním populárního seriálu Veliká. Elle Fanning a Nicholas Hoult se vracejí jako carevna Kateřina Veliká a její manžel car Petr. Jejich vtipné půtky a absurdní situace pokračují i ve třetí sérii, opět mocně kořeněné láskou. Pouze šílenci dokážou vést takový šílený dvůr.

TV Streaming

Čtvrtletník TV streaming vás provede světem těch nejlepších internetových seriálů a filmů na všech dostupných streamingových službách. TV streaming k dostání v trafikách a na webu: www.mojepredplatne.cz

Zdroj: časopis Vlasta, TV Streaming

Související články