Rozhovor

Simona Lewandowská v hlavním rozhovoru čísla mluví o potřebě ženského přátelství, nemilosrdném diktátu krásy nejen v modelingu a filmovém světě, ale i o svých polských předcích. Proč se jí líbilo spolubydlení s kolegyní a co se při tom naučila?  "Ženy potřebují ženského parťáka. Chlapi jsou prostě jiní. Je fajn, že si my ženy rozumíme. A pro mě je život o vztazích a sdílení společného pohledu na svět. I humor je s holkama jiný než s kluky. Já mám prostě ráda ten slepičinec," svěřila se.

Máme rádi retro

"Když mě chtěla kamarádka v 80. letech pozvat na oslavu narozenin, musela zajít do telefonní budky, nebo přijít osobně," vzpomíná autorka článku Ivana Ašenbrenerová na své dětství. To je v době chytrých telefonů, online bankovních účtů nebo datových schránek nepředstavitelné. Jak se nám změnil život díky technologiím? A je to vždycky to, co potřebujeme? A proč někteří lidé tolik touží vrátit časy minulé?

Kosmetika

Manuál na roztřepené konečky. Vraťte vlasům zdravý vzhled.
+ redakční test kosmetických vychytávek

Zaostřeno na šperky

Šperky nejen na večer. Třpytivé, barevné, zábavné.

Jarní relax

Po 40 povinně do lázní! Dopřát si wellness víkend či týden v lázních doporučují ženám nejen kamarádky, ale i lékaři. Jakou proceduru vybrat a kam se vydat?

Vaření

Geniální polévky, které zasytí i zahřejí.

Zdroj: vlasta.cz

Související články