Zářivě čisté kachličky

Chcete-li dosáhnout čistoty a zářivosti kachliček, vytvořte si vlastní roztok. Smíchejte pár kapek jaru, 2 decilitry octa a půl deci vody. Tekutinu vložte do rozprašovače na květiny a rovnoměrně ji nastříkejte na kachličky. Nechte působit 15 minut a pak opláchněte. Nejenže tímto jednoduchým trikem vyčistíte celou koupelnu, ale ocet v roztoku ji zároveň dezinfikuje.

Zdroj: Youtube

Kohoutek bez skvrn od vodního kamene

Leštíte často kohoutek, ale přesto na něm neustále nacházíte skvrny? Nezoufejte! Tento jednoduchý trik vám ušetří nejen čas, ale také námahu. K jeho provedení potřebujete pouze svíčku. Potřete s ní celý kohoutek a vosk poté setřete suchým kapesníkem. Nejenže se kohoutek bude krásně lesknout, ale také vydrží čistý mnohem delší dobu než při klasickém čištění.

Tajná funkce štětky na záchod

Ne každý ví, že hlavu většiny štětek na záchod lze odšroubovat. Zkuste do malého otvoru v hlavě štětky nalít svůj oblíbený čisticí prostředek a poté ji znovu nasaďte. Toaleta vám pak bude neustále krásně vonět a při jejím mytí nebudete potřebovat nic jiného než samotnou štětku.

Pozor na toaletní papír

Máte problém s rozmotávajícím se toaletním papírem? Každý to zná, papír se odroluje a my se neúspěšně pokoušíme vrátit ho nějakým způsobem zpět do ruličky. Použijte jednoduchý fígl. Přehněte horní část posledního čtverečku tak, aby vytvořila trojúhelník, a na vteřinku ho přitiskněte na vodovodní kohoutek. Tím vytvoříte „vodní pečeť“ a při jeho pádu zabráníte dalšímu rolování.

Snadné řešení ucpané toalety

Ani ucpaná toaleta nemusí být noční můrou. Máme pro vás efektivní a jednoduché řešení, ke kterému vám bude stačit jeden nafukovací balonek! Nafoukněte ho tak, aby přesně zapadl do mísy, a poté ho do ní vložte. Při spláchnutí balonek vytvoří podtlak a odpad se bez problémů spláchne, ušetříte si tím nekonečnou a hodně nepříjemnou práci s gumovým zvonem.

Zdroj: vlasta.cz ToiletBloom News Infinitum

Související články