Češi jsou unikátní ve své vášni pro zahrádkaření. Pěstujeme růže, rajčata, cukety... podívali jsme se na náš národní fenomén zblízka, protože právě teď je sezona, kterou mají zahrádkáři nejradši. Konečně nastávají chvilky odměny! Vyzpovídali jsme některé české slavné tváře, jak se jim pod rukama zelená a podívali se i za hranice. No schválně, věděli jste o Julii Roberts, jakou vlastnoručně vypěstovanou zeleninu považuje za největší pýchu?

Tereza Černochová má fantastický hlas a patří k hvězdné špičce české hudební scény. Povídali jsme si s ní o ženském vnímání, o vztahu s mámou, se kterou žijí společně i s dcerou Laurou v centru Staré Prahy, o koních, za nimiž jezdí na Šumavu, ale i o nové lásce.

Miloš Pokorný je zvyklý spíš otázky dávat, ale teď jim musel čelit. Jaké byli jeho pracovní začátky? "Diskotékami bych se neuživil, honorář byl 120 Kčs za večer a jeden singl stál 120 Kčs. Takže jsem dělal vedoucího prodejny s oděvy."

Kosmetická redaktorka Lucie poradí, jak zastavit zlozvyky, které pácháme na svých nehtech!
Kolážistka Vlasta Šorfová je mimořádný talent, vystavuje ale velmi řídce. Za to, že se věnuje právě tomuto stylu uměleckého vyjádření, může Miroslav Horníček.

Gérard Philipe a Vladimír Ráž byli propojení víc, než byste čekali. Oba patřili k velkým romantickým hrdinům 50. let. Třeba i v tom, že Fanfán Tulipán i Pyšná princezna se dostali do kin v podobný čas.

Grilovací sezona vrcholí, což takhle si místo steaku z prorostlé krkovičky, buřtíku na tyči opéct na grilu lososové špízy a steak z tuňáka? Hodovat venku se dá lehce a přitom pekelně chutně!

Letní povídka je tentokrát od Petra Vydry. Komika a našeho stálého redakčního spolupracovníka, který se nebojí ventilovat své rozpaky nad rozdílným vnímáním světa mužů a žen.