Ve středeční epizodě reality show Výměna manželek se diváci seznámili s rodinou z Pardubic, která obývá pronajatý byt 2+1 v činžovním domě. Hlava rodiny, třiačtyřicetiletá Jana, je momentálně na mateřské dovolené, zatímco její partner pracuje v automobilovém průmyslu. Pochází z Bulharska a je etnický Turek, seznámili se přes sociální sítě.

Společně vychovávají téměř dvouletou dceru Šeherezádu. K Janině rodině dále patří dospělá dcera, šestnáctiletý David a osmiletý Mike. V jejich domácnosti najdeme také psa a pět koček.

Zdroj: Youtube

Druhá rodinka žije ve vlastním bytě 2+1 na sídlišti v Mladé Boleslavi. Dvaatřicetiletá Lucie pracuje jako operátorka a její přítel Roman jako logistik. Partneři jsou spolu osm let a mají pětiletého syna Románka.

Lucie má také syna z předchozího vztahu a rodinu doplňuje malé štěně. Lucie na Romanovi oceňuje jeho spolehlivost a spořivost. Co však nemá ráda, je jeho velká netrpělivost. Mezi partnery je viditelný věkový rozdíl, což občas vede k napětí, protože Roman má sklony k tomu svou ženu vychovávat.

Všude samý nepořádek a žádný režim

V náhradním domově v Pardubicích Lucii zaskočil nepříjemný zápach a vlhkost. To ale není vše. Poté, co si prošla byt, ji šokovala absence sporáku a trouby. A nelíbila se jí ani špinavá a zaprášená koupelna. Postupem času jí začaly vadit i kočky, které běhaly po bytě a roznášely všude chlupy.

Diametrálně odlišný byl v náhradní rodině i přístup k výchově dětí. Děti neměly k dispozici pastelky, tužky ani papír pro kreslení, což Lucii velmi trápilo. Proto se také rozhodla, že jim tyto pomůcky koupí ze svých úspor.

Týrání zvířat a drmolení

Malá Šeherezáda navíc neměla žádný režim, ve dvou letech pila colu a tatínek ji neustále rozmazloval. O tom, že se nehezky chovala ke zvířatům ani nemluvě. "Tak dnes se mi opravdu zvedl tlak. Píchat do koček pastelky!" zlobila se divačka Lenka na facebooku. "Přestala jsem se dívat, když ta malá bušila do toho psa jen tak. Na tohle nemám nervy. Bych jí dala po těch rukách. Jak já takový parchanty nenávidím," rozčilovala se jiná.

Absence jakéhokoli řádu a vychování Lucii nesmírně iritovala a stávala se častým tématem hovoru i hádek mezí ní a náhradním manželem, u něhož by diváci ocenili titulky. Bylo mu totiž velmi špatně rozumět.

Na druhé straně Jana se v Mladé Boleslavi ocitla v domácnosti, kde hlavní vůdce rodiny očekával, že bude obsluhován na každém kroku. Na svou náhradní manželku měl opravdu vysoké nároky, které se Janě vůbec nelíbily.

Zdroj: Vlasta.cz, pořad Výměna manželek

Související články