Svěží jarní doplňky nebo nové vybavení na zahradu? Jak výrazně ušetřit na jarních nákupech

Martina Nováčková | 4. 3. 2023

Den se prodlužuje a v obchodech jsou často k vidění už i velikonoční dekorace. Jaro se blíží a s ním přichází chuť vyvětrat jak v domě, tak na zahradě. S jarními nákupy vám pomohou slevové kupóny v oblíbené akci Nákupní týden s Deníkem.

Venkovní posezení na zahradě

S přicházejícím jarem se budeme z vnitřních prostor pomalu přesouvat i ven a užívat si sluníčka a čerstvého vzduchu. To si žádá kvalitní a pohodlný zahradní nábytek. Pořiďte si ho během Nákupního týdne se slevou 38 %. Prodej zahradního nábytku právě začíná ve Scontu. „U nás zákazníci najdou různé typy nábytku na balkón, malou terasu i prostornou zahradu s bazénem,“ poukazuje na sortiment obchodních domů marketingová manažerka Sconta Jitka Dihelová.

Kamil Střihavka: Jsem mazlivý dědeček a nestydím se za to
Celebrity

Kamil Střihavka: Jsem mazlivý dědeček a nestydím se za to

Měkoučké povlečení pro klidný spánek

Radost vám i vaší domácnosti jistě udělají i krásné doplňky. V e-shopu Výprodej povlečení levně pořídíte povlečení, chrániče na matrace, jersey prostěradla, osušky, postele z masivu a mikroplyšové deky. „V našem obchodě najdete například povlečení už za 199 Kč. Po dobu akce nabízíme navíc slevu 10 %,“ upozorňuje na co se zaměřit v internetovém obchodě s adresou vyprodejpovleceni.cz Adéla Lišková ze společnosti Textilomanie, která e-shop provozuje.

Kvíz: Rodinné vztahy českých celebrit. Otestujte se, jak dobře je znáte
Celebrity

Kvíz: Rodinné vztahy českých celebrit. Otestujte se, jak dobře je znáte

Úklid od podlahy venku i vevnitř

Není u vás po zimě skrz okno skoro vidět? Je nejvyšší čas na jarní úklid! Vezměte to od podlahy třeba s robotickými vysavači od firmy Karcher. „S modely RCV 3 a RCV 5 budete mít čistší domov bez námahy. Vytřou i vysají za vás, zatímco vy se budete věnovat příjemnějším aktivitám. V mobilní aplikaci jednoduše nastavíte, kam vysavač nesmí, nebo kde má naopak úklidu věnovat více pozornosti,“ představuje novinky Karcher zástupkyně společnosti Linda Matoušová. V rámci akce pořídíte vysavače a další výrobky z řady Home & Garden se slevou 20 %.

Do seriálu Ulice se vrací zapomenuté postavy. Roman Vojtek a Bára Mudrová zamíchají dějem
Celebrity

Do seriálu Ulice se vrací zapomenuté postavy. Roman Vojtek a Bára Mudrová zamíchají dějem

Za odměnu relax

Jarní očista je za vámi a teď se nezapomeňte odměnit relaxem. The One Wellness poskytuje vysoce kvalitní a individuální služby v oblasti kosmetiky, omlazení, masáží, wellness, poradenství a procedur formování postavy. Výlet do Prahy, Brna, Plzně nebo Ostravy za chvíli hýčkání rozhodně stojí.

Boj s nemocí a konec kariéry: Jaký osud potkal Christinu Applegate, Bruce Willise a další
Celebrity

Boj s nemocí a konec kariéry: Jaký osud potkal Christinu Applegate, Bruce Willise a další

Jak využít slevové kupóny?

V průběhu jarního Nákupního týdne bude opět z čeho vybírat. Nenechte si ujít výhodné nabídky mnoha desítek obchodníků, kteří se do akce zapojí. Slevové kupóny uplatníte v e-shopech i v kamenných obchodech. Slevy se dají využít opakovaně, stejnou prodejnu či e-shop lze tedy navštívit vícekrát. Akce se týká prodejen v celém Česku.

Kde je sehnat?

Nákupní týden probíhá dvakrát do roka, na jaře a na podzim. Letošní jarní proběhne od pondělí 13. do neděle 19. března 2023. Slevové kupóny budou součástí všech vydání Deníku a vybraných časopisů vydavatelství Vltava Labe Media, najdete je také na webu nakupy.denik.cz, anebo si je můžete stáhnout do mobilu a mít je vždy po ruce.

Zdroj: vlasta.cz