Zdá se, že to zvládá obdivuhodně. Když jejího muže soud odsoudil k nepodmíněnému trestu nesklopila hlavu, ale zvedla ji nahoru. "Ženy by se měly vzájemně rozhodně podporovat. Já se to snažím dělat a naštěstí mám ve svém okolí dost žen, které mi taky hodně pomáhají a dávají mi sílu. Na druhou stranu, jestli někdo dokáže ublížit, je to zase jiná žena. Ale takové v mém blízkém okolí nejsou, ty, co ubližují, jsou na sociálních sítích," svěřila se v rozhovoru.

Říkali jim, že nikdy neporodí vlastní dítě. Říkali jim, že je mizivá šance, že by se to mohlo podařit. Říkali jim, že jediná šance je umělé oplodnění nebo adopce. Dnes mají zdravé děti, které byly počaty po dlouhých letech neúspěšných pokusů o početí. A přirozenou cestou. Zázrak? Možná. Tři krásné příběhy maminek, které se podle lékařů mámami nikdy neměly stát.

V případě Ireny Greifové rčení nomen omen skutečně platilo. Po rodičích nosila příjmení Haderková a „hadry“, tedy práce s látkami, se jí staly osudnými. Oba rodiče navíc pocházeli z krejčovských rodin. Z Ireny vyrostla jedna z nejlepších českých kostýmních výtvarnic, oblékala hrdiny filmů Světáci, Noc na Karlštejně i Morgianu. A jejím mužem byl slavný zpěvák Josef Laufer.

Po dlouhé zimě trpí celý člověk, ale vidět je to hlavně na vlasech a nehtech. Lucie Fendrychová poradí, jak nehtům vrátit ztracený půvab. 

Hranice mezi toxickým porovnáváním a zdravou soutěživostí je tenká. Osm triků, díky kterým se nešvaru jménem závist zbavíte.